ABD’de stand-up gösterisi yaptı

Ünlü komedyen Kaan Sekban, ABD’nin New York kentinde stand-up gösterisi düzenledi.

ABD’de stand-up gösterisi yaptı
- A +

 

Komedi dünyasında son yılların yükselen ismi Kaan Sekban, New York’ta Türk vatandaşlarla buluştu. Amerika’daki ilk stand-up gösterisini New York’ta gerçekleştiren Sekban, tek kişilik şovu “Kaan Sekban Saçmalar” ile Türk izleyicisinden büyük beğeni topladı. New York’ta Kaufman Music Center, Merkin Concert Hall’da gerçekleştirilen 2 saatlik stand-up gösterisine Amerika’daki Türkler yoğun ilgi gösterdi. 
Gösteriyi Türkiye’nin New York Başkonsolosu Ertan Yalçın, Paterson Belediye Başkan Yardımcısı Derya Taşkın, Türk Amerikan Yönlendirme Komitesi (TASC) Eş Başkanı Halil Mutlu ve Türkiye İş Kadınları Derneği (TİKAD) Başkanı Nilüfer Bulut’un yanı sıra çok sayıda davetli izledi. 
Sekban, New York’ta olmaktan ve Türk seyircisiyle buluşmaktan çok memnun olduğunu söyledi. Kendisini izlemeye gelenlere teşekkür eden Kaan Sekban, ünlü komedi sanatçısı Cem Yılmaz’a desteklerinden dolayı çok teşekkür etti. Amerika’da kültür-sanat alanında birçok önemli etkinliklere imza atan Proje Direktörü Jimmy Cüneyt Gürkan da New York’ta Türk sahne sanatlarıyla beslenmek için sabırsızlıkla bekleyen bir kitle olduğunu dile getirdi. 
(İHA)

İlgili Haberler

Yorum Ekle

VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ