99 TL'ye telefon aldı, paketten çıkan şoke etti!

'Çekilişte cep telefonu kazandınız' yazılı bir mesaj gelen vatandaşın, 99 lira ödeme yaparak aldığı kargo paketinden seccade çıktı.

99 TL'ye telefon aldı, paketten çıkan şoke etti!
- A +

 

Çorum'da bir vatandaşın, cep telefonu kazandınız mesajına inanarak 99 lira ödeme yaparak aldığı kargo paketinden seccade çıkınca şoke oldu. 

MESAJA İNANIP KARGOYA 99 LİRA ÖDEDİ

Önceki gün Ramazan Bayramı dolayısıyla yapılan çekilişte 'cep telefonu kazandınız' şeklinde bir mesaj alan Ramazan Kalınsazlıoğlu, mesajda belirtilen numarayı aradı. Cep telefonu kazandığına inandırılan Kalınsazlıoğlu, bugün gelen kargo paketini 99 lira ücreti ödeyerek teslim aldı.

PAKETTEN SECCADE ÇIKINCA ŞOKE OLDU

Paketi açan Kalınsazlıoğlu, kutunun içinden hediye cep telefonu yerine seccade, krem, sahte tek taş yüzük ve çalışmayan bir saat çıkınca şoke oldu. Bir yakını aracılığıyla Tüketici Hakları Derneği Sungurlu Şubesi'ne başvuran Kalınsazlıoğlu, ürünü iade etmek istediğini bildirdi.

"PAKETTEN ÇIKANLAR ONUR KIRICI"

Yaşanan olayın kendisini çok incittiğini ifade eden Kalınsazlıoğlu, ödediği paranın derdinde olmadığını fakat kutuda çıkanların oldukça onur kırıcı ve aşağılayıcı bir durum olduğunu söyledi.

"HER YERE ŞİKAYET EDECEĞİM"

Bu konuyu gerekli her yere şikayet edeceğini de söyleyen Kalınsazlıoğlu, gelen bu tür mesajlara vatandaşların itibar etmemesini istedi.

Yorum Ekle