sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


8 gün sonra canlı olarak kurtarıldı

Ailesi tarafından canlı canlı gömülen erkek bebek 8 gün kurtarıldı.

8 gün sonra canlı olarak kurtarıldı
- A +

 

Çin'de yeni doğan bir bebek toprağın altından 8 gün sonra canlı çıkarıldı. Ailesi tarafından canlı canlı gömülen erkek bebeğin hayatta kalma hikayesi adeta bir mucize.

Küçük karton bir kutu içinde toprağın altında 8 gün boyunca kaldı. Akıllara durgunluk veren olayda yeni doğan erkek bebeğin onca zaman aç hatta susuz yaşayabilmesi inanılır gibi değil. Bebeğin susuzluktan ölmemesinin sebebi ise toprağın altına geçen az miktardaki yağmur suları.
 
Zavallı bebeğin bulunması ise ayrı bir mucize sanki. Ormanlık alanda ot toplamaya çıkan bir kadın bebeğin ağlamalarını duydukan sonra koşarak bir Budist tapınağına gidip bir rahiple bebeğin olduğu yere geri geliyor. Kadına ağlama seslerinin bir lanet olmadığını söyleyen rahip de polisi arayınca minik bebek toprağın altından çıkarılıyor.

Dudağı yarık bir şekilde dünyaya geldiği için ailesinin terk ettiği bebeğin sağlık durumu şu an için iyi. Olayla ilgili aralarında bebeğin büyükannesinin de olduğu bir kaç akraba ve anne baba  tutuklansa da delil yetersizliği sebebiyle serbest bırakıldılar. 

Yorum Ekle

İlgili Haberler