4. kata terastan indi!

İzmir'de evin anahtarını kapının arkasında oturan bir vatandaş, terastan balkona sarkıp içeri girmek isteyince çevredekilere korku dolu anlar yaşattı.

4. kata terastan indi!
- A +

 

İzmir'in Buca İlçesi'nde, evinin anahtarı kapının arkasında unutan M.M., çilingirden yardım istemek yerine, 4'üncü kattaki dairesine terastan sarkarak girdi. Ölüme meydan okuyan M.M.'nin, yukarıdan sarkarak evinin balkonuna inmesi çevredekiler tarafından cep telefonuyla görüntülendi.

Akıncılar Mahallesi Akdoğan Caddesi'ndeki bir apartmanın 4'üncü katında oturan M.M., anahtarı kapının arkasında, kilidin üzerinde unutup evinden ayrıldı. Kimsenin bulunmadığı eve dönen M.M., anahtarı içeride unuttuğunu anlayınca eve girmenin planını yapmaya başladı. Bir süre sonra apartmanın terasına çıkan M.M., metrelerce yüksekten ölüme meydan okuyarak aşağı sarktı. İlk denemesinde başarısız olan M.M., çilingirden yardım isteme yerine bir kez daha canını hiçe sayıp, kendini aşağı sarkıttı. Uzun uğraşlar sonucu amacına ulaşan M.M., evinin balkonuna inmeyi başardı. Gelişmeler, çevredekiler tarafından cep telefonuyla görüntülendi.

İlgili Haberler

Yorum Ekle

VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ