20 yıl sonraki halinizi düşündünüz mü?

Future self isimli uygulama, size 20 yıl sonra nasıl görüneceğinizi, analizler yoluyla açıklıyor. 20 yıl sonraki haliniz bir anda karşınıza çıkıyor.

20 yıl sonraki halinizi düşündünüz mü?
- A +

 


İngiltere'de bir operatör şirketi, 20. yılını bir uygulamayla kutluyor. Uygulama, size 20 yıl sonra nasıl görüneceğinize dair 3 boyutlu bir çizim yapıyor. 20 yıl sonraki halinizi karşınızda bulunca onunla sohbet de edebiliyorsunuz. Uygulamada, 20 yıl sonraki halinize, kaç çocuğunuzun olacağını ya da zengin olup olmayacağınızı sorabiliyorsunuz, elbette gelen cevaplar beklentilere uygun olarak hazırlanmış. Bunu da uygulamanın esprisi olarak görmek lazım.

NASIL ÇALIŞIYOR?

Publicis Conseil ve Jam3 tarafından yaratılan Future Self‘e üye olup fotoğrafınızı yüklüyorsunuz, gerisini ise uygulamaya bırakıyorsunuz. Mikrofonunuzu kullanarak yaşlanmış kendinize gelecek ile ilgili uçan arabalarımız olacak mı ya da sabah otobüste kaybettiğiniz 20 lirayı bulabilecek misiniz, gibi enteresan sorular da sorabiliyorsunuz. Kampanya Orange’ın 20. yaş günü için, bir 20 yılı daha Orange ile geçirebilirsiniz mesajı vermek üzere hazırlanmış.

Yorum Ekle

İlgili Haberler