"18 yaşında yaşlı bir adamın tecavüzüne uğradım"

Dünyaca ünlü marka Victoria's Secret'ın eski modeli Bridget Malcolm, yaşadığı travmatik olayları ilk kez anlattı.

"18 yaşında yaşlı bir adamın tecavüzüne uğradım"
- A +

 

Bridget Malcolm, yoğun travma sonrası stres bozukluğu nedeniyle daha önce hiçbir şekilde bahsedemediği model endüstrisindeki travmatik deneyimleri hakkında konuştu.

2017 defilesinden sütyen ölçüsünü büyüttüğü için reddedilip çıkarıldığını açıklayan eski Victoria's Secret modeli, bir Instagram videosunda verdiği mücadeleleri samimi bir şekilde dile getirdi.

"YAŞLI BİR ADAM TARAFINDAN TACİZE UĞRADIM"

Bridget, "18 yaşıma geldiğimde tek başıma üç farklı ülkede yaşadım. Antarktika hariç tüm kıtaları gezdim. Çok yaşlı bir adam tarafından tacize uğradım ve birçok kez cinsel saldırıya da uğradım" dedi.

"KOKAİN KULLANMAMI ÖNERDİ"

Bridget yaşadıkları korkunç olayları şu sözlerle anlattı:

"Menajerim bana kilo vermek için kokain kullanmamı söyledi... Reşit olmadığım sıralarda ise kilo vermek için çok fazla cinsel ilişkiye girmem gerektiği söylendi. İçki içmeden sosyalleşemez oldum. Geceleri uyumak için Xanax ve Ambien'i fazlaca kullanıyordum ve bu daha 18 yaşıma gelmeden önceydi."

"SAĞLIK SORUNLARIYLA MÜCADELE EDİYORUM"

Bununla birlikte Bridget, anoreksi ve ortoreksi ile mücadele ederken travma sonrası stres bozukluğu oluştuğunu ve ayrıca anksiyete, depresyon gibi sağlık sorunları ile de mücadele ettiğini açıkladı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler