10 aylık kocası kadın çıktı!

Tüm dünya Endonezya'da 22 yaşındaki bir kadının başına gelenleri konuşuyor. 10 aydır evli olduğu adamın, kadın olduğunu öğrenen genç kadının kandırılma hikâyesi ağızları açık bıraktı.

10 aylık kocası kadın çıktı!
- A +

 

Endonezya'da yaşayan 22 yaşındaki genç kadın, çevrimiçi arkadaşlık sitelerinden kendine uygun bir eş arıyordu. İsmi sadece N.A. olarak açıklanan kadın, geçtiğimiz yıl bir web sitesinde Ahnaf Arrafif adındaki bir gençle tanıştı. Arrafif'in internet sitesindeki biyografisinde New York'ta eğitim görmüş bir nörolog olduğu yazıyordu. Uzun boylu, yakışıklı bir adama benziyordu. Birbirlerini internette bulan iki genç, kısa bir süre sonra mesajlaşmaya başladı.

HEMEN EVLENDİLER

Arrafif'in N.A.'nın memleketi Jabi'ye gelmesiyle çift Mayıs 2021'de ilk defa yüz yüze buluştu. Flört dönemleri ise oldukça kısa sürdü çünkü Arrafif genç kadına evlenme teklifi etti. Hatta Arrafif, N.A.'yı ikna etmek için defalarca ses kaydı gönderdi ve ısrarı sonuç verince evlendiler. Düğün 18 Temmuz 2021'de gerçekleşti ve dini nikahla kayıt dışı olarak evlendiler.

PARA İSTEMEYE BAŞLADI

Damat gün geçtikçe N.A.'nın annesini de etkisi altına aldı. O kadar iyi anlaşıyorlardı ki kısa süre sonra Arrafif iç güveysi olarak kaynanasının yanına taşındı. Ancak Arrafif'in bir işi olmadığı anlaşılınca işin rengi değişti. N.A. ve annesi durumdan şüphelenmeye başladı. Çünkü Arrafif yalnızca evlerine taşınmakla kalmamış, para istemeye de başlamıştı. Birkaç ay bu şekilde devam etti. Ancak genç kadının annesi damadının bir dolandırıcı olduğuna giderek ikna oluyordu. Ayrıca Arrafif'in erkek olduğundan şüphelendiği için kimlik belgesine de ulaşmaya çalıştı ve son olarak geçen nisan ayında artık dayanamayan kaynana, ona bir erkek olmadığını söyledi. Arrafif'in kaçacak yeri kalmamıştı ve her şey o anda gün yüzüne çıktı! Arrafif aslında Erayani Arrafif adında bir kadındı.

BÖYLE KANDIRMIŞ

Olayın hemen ardından N.A. ve annesi hemen polise başvurdu ve asıl adı Erayani olan bu kadını dolandırıcılıkla suçladı. Dolandırıcı ise 10 aydır birlikte olduğu kadını cinsel ilişki sırasında ellerini kullanarak kandırdığını itiraf etti. N.A. ise 10 aylık kocasının aslında bir kadın olduğunu öğrendikten sonra hâlâ korktuğunu ve şokta olduğunu söyledi. Ayrıca Erayani'nin N.A.’nın evinde kaldığı süre boyunca ona şiddet uyguladığı ve çoğunlukla odasına kapattığı da ortaya çıktı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler