1. Lig'de haftanın görünümü!

Spor Toto 1. Lig'in 21. haftası oynanan tek karşılaşmayla tamamlandı.

1. Lig'de haftanın görünümü!
- A +

 

Ligde haftanın kapanış maçında Adanaspor, deplasmanda Gençlerbirliği'ni 3-0 mağlup etti.

Deplasmanda İstanbulspor'a 1-0 yenilen Bereket Sigorta Ümraniyespor, 42 puan ve averajla liderliğini sürdürdü. Konuk olduğu Kocaelispor'u 2-1 yenen MKE Ankaragücü de puanını 42 yaparak averajla ikinci basamakta yer aldı.

Sonuçlar

Spor Toto 1. Lig'de 21. hafta maçlarının sonuçları şöyle:

Nasadoge Menemenspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor: 1-1

Altaş Denizlispor-Manisa FK: 0-1

İstanbulspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor: 1-0

Kocaelispor-MKE Ankaragücü: 1-2

Ankara Keçiörengücü-Eyüpspor: 0-0

Tuzlaspor-Altınordu: 2-1

Balıkesirspor-Yılport Samsunspor: 0-2

Bursaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: 0-0

Gençlerbirliği-Adanaspor: 0-3

Puan durumu

Spor Toto 1. Lig'de 21. hafta maçlarının ardından oluşan puan durumu şöyle:

TAKIM O G B M A Y AV P
1.BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 20 13 3 4 35 16 19 42
2.MKE ANKARAGÜCÜ 20 13 3 4 32 15 17 42
3.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 20 11 5 4 33 22 11 38
4.EYÜPSPOR 20 10 6 4 30 22 8 36
5.ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 20 10 3 7 32 20 12 33
6.İSTANBULSPOR 20 10 3 7 30 25 5 33
7.ADANASPOR 20 9 5 6 26 20 6 32
8.YILPORT SAMSUNSPOR 19 8 6 5 28 23 5 30
9.TUZLASPOR 20 7 6 7 21 20 1 27
10.GENÇLERBİRLİĞİ 20 8 2 10 23 29 -6 26
11.MANİSA 20 7 4 9 22 26 -4 25
12.BEYPİLİÇ BOLUSPOR 19 6 6 7 21 21 0 24
13.KOCAELİSPOR 20 7 3 10 20 25 -5 24
14.ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 20 6 5 9 27 32 -5 23
15.NASADOGE MENEMENSPOR 20 5 8 7 23 33 -10 23
16.ALTINORDU 20 7 1 12 27 40 -13 22
17.BURSASPOR 20 5 5 10 23 31 -8 20
18.ALTAŞ DENİZLİSPOR 20 5 4 11 19 30 -11 19
19.BALIKESİRSPOR 20 2 2 16 14 36 -22 8

22. hafta

Spor Toto 1. Lig'de 22. hafta maçlarının programı şöyle:

21 Ocak Cuma:

19.00 Yılport Samsunspor-Kocaelispor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

22 Ocak Cumartesi:

13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Nasadoge Menemenspor (Ümraniye Belediye Şehir)

13.30 Manisa FK-Gençlerbirliği (Mümin Özkasap)

16.00 Altınordu-İstanbulspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

19.00 MKE Ankaragücü-Altaş Denizlispor (Eryaman)

23 Ocak Pazar:

13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Adanaspor-Ankara Keçiörengücü (Yeni Adana)

16.00 Beypiliç Boluspor-Tuzlaspor (Bolu Atatürk)

19.00 Eyüpspor-Bursaspor (Eyüp)

İlgili haber için tıklayın.

Yılın en iyisi Robert Lewandowski

Yorum Ekle

İlgili Haberler