1 dolara gizli sohbet

BlackBerry geçtiğimiz günlerde BBM uygulamasını güncelleyerek BlackBerry 10, Android ve iOS kullanıcıları için önemli yenilikler getirmişti. Android için "Material Design" arayüzünden ilham alınarak tasarlanmış yepyeni bir BBM deneyimi sunan güncelleme, iOS platformu için de önemli yenilikleri kapsıyordu.

1 dolara gizli sohbet
- A +

 

 BlackBerry Messenger, ayda 1 dolar ödemeyi kabul edenlere 'gizli sohet' etme imkanı verecek.

Şirketin yeni BBM mesajlaşma uygulaması ile getirdiği en dikkat çekici özellik ise aylık 0.99 dolarlık bir ücretle sahip olunabilecek "Gizli Sohbet" (Private Chat) aboneliği oldu. Bu fonksiyonla birlikte sohbetteki kişilerin isimleri ve yeni mesaj bildirimleri gizli kalıyor. Böylece kullanıcıların kimlikleri gizlenmiş oluyor. Ayrıca sohbet oturumu sonlandıktan belirli bir süre sonra kendini yok edebiliyor.

Abonelikle birlikte sahip olunacak "Mesaj Düzenleme" özelliği ise kullanıcıların gönderdikleri mesaj ve resimleri geri çekebilmesine olanak sağlıyor. Kullanıcılar bu sayede mesajları düzenleyip tekrar gönderebiliyor.

"Gizlilik ve Kontrol" paketi olarak adlandırılan bu abonelik seçeneği ile birlikte mesaj ve resimlerin belirlediğiniz saatte gönderilmesini de sağlayabiliyorsunuz.

Yorum Ekle

İlgili Haberler