Kadın inşaat mühendisleri iftarda buluştu

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi kadın üyeleri, paylaştıkça çoğalmanın inancıyla iftarda buluştu.  

 Kadın inşaat mühendisleri iftarda buluştu
- A +

 

İMO Bursa Şubesi'nin, kadın üyeleri sosyal platformda da bir araya getirmek için kurduğu İMO Bursa Kadınlar Kulübü, Sümbüllü Bahçe konağında iftar yemeği düzenledi.

'İMO Kadınlar Kulübü' facebook adresi üzerinden gerçekleştirilen etkinliğe katılan genç ve deneyimli inşaat mühendisi kadınlar tanışma fırsatı bularak sohbet ettiler.

Çalışma hayatının dışına çıkarak birlikte paylaşmanın ve sosyalleşmenin tadını çıkarttılar.  İMO Bursa  Şubesi Yönetim Kurulu üyesi Nurten Topaloğlu da, iftara katılan kadın üyelere teşekkür ederek, Ramazan ayının maneviyatını ve birleştirme gücünü hep birlikte yaşamanın mutluluğu içinde olduklarını söyledi.

İMO Bursa Şubesi olarak sosyal ortam da daha etkili olmak ve üyelerle buluşmak için yeni çalışmalar başlattıklarını dile getiren Topaloğlu, ''İMO Bursa Kadınlar Kulübü de bunlardan birisi. Kadınlar Kulübümüzde, paylaşımlarda bulunmak ve etkinlikler düzenleyerek inşaat mühendisi kadınların bilgisini, birlikteliğini arttırmak istiyoruz. Bu anlamda sizlerin önerileri ve katkıları bizler için önemlidir. Kadınlar Kulübümüzün etkinliklerini ve paylaşımlarını çoğaltmak, üye sayımızı arttırmak için yine sizlerin ilgi ve desteğini bekliyoruz'' dedi.

Kadın üyeler ise, İMO Bursa Şubesi'ne kendilerini bir araya getirdiği için teşekkür ederek etkinliklerin devamını diledi.

 

Yorum Ekle

İlgili Haberler