Hadise'nin evinden gönderen ne oldu?

 Hadise'nin evinden gönderen ne oldu?
- A +

 

Hadise ile sevgilisi Kaan Yıldırım evleri ayırdı! Hadise ile Kaan Yıldırım'ın arasına 'Benek' girdi!
Son dönemin sürpriz aşıklarından Hadise ile Kaan Yıldırım sosyal medyanın ilgi odağı. Yaptıkları paylaşımlar ile dikkat çeken Hadise ve oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım corona virüs salgınının başladığı günden beri aynı evde karantinada. Sosyal medya hesaplarından paylaştıkları fotoğraflardaki detayların ortaya çıkardığı Hadise ve Kaan Yıldırım aşkının arasına 'Benek' girdi. Hadise ve Kaan Yıldırım evlerini ayırdı. Bakın Kaan Yıldırım'ı Hadise'nin evinden gönderen ne oldu?
Son dönemin sürpriz aşıklarından Hadise ile Kaan Yıldırım sosyal medyanın ilgi odağı. Yaptıkları paylaşımlar ile dikkat çeken Hadise ve oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım corona virüs salgınının başladığı günden beri aynı evde karantinada.

Yakışıklı oyuncu, günlerdir aşkının İstinye'deki evinde kalıyordu. Ancak Hadise, vaka sayıları ve uyarıların artmasıyla önlemleri fazlalaştırdı.

Takvim'in haberine göre; Sevgilisinin sık sık köpeğini gezdirmek için dışarı çıkmasından da rahatsız oldu. Son günlerde yaşadığı tedirginlikle evden dışarı adım atmayan ve sürekli evi dezenfekte eden Hadise'nin endişesine hak veren Kaan Yıldırım, sevgilisinin yanından bir süreliğine ayrıldı.

Kaan Yıldırım, Ulus'taki sitesinde sık sık köpeğini gezdiriyor.

33 yaşındaki yakışıklı oyuncu, son birkaç gündür Ulus'taki lüks bir sitede bulunan evinde kalıyor. Yıldırım, sosyal medyadan da sık sık Benek'i gezdirirken çektiği videoları paylaşmayı ihmal etmiyor.

Hadise ise evinde kalıp bir yandan şarkı sözü yazıp bir yandan da mutfaktaki hünerlerini geliştirmeye çalışıyor…

Yorum Ekle

İlgili Haberler