sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Fuhuş yapan kadınlar şoke etti!

Adana'da 'fuhşa aracılık etmek' suçundan yakalanan 21 yaşındaki genç kadının, eşinden ayrıldıktan sonra hem fuhuş yaptığı hem de kadınlara fuhuş yaptırdığı ortaya çıktı.

 Fuhuş yapan kadınlar şoke etti!
- A +

 

Edinilen bilgiye göre olay, Çukurova ilçesine bağlı Toros Mahallesi'nde meydana geldi. Seda A. (21) yaklaşık 4 yıl önce evlendiği eşinden 4 ay önce anlaşamadığı için ayrıldı. Eşinden ayrıldığı için geçim sıkıntısı yaşayan genç kadın, fuhuş yapmaya ve kendisi gibi eşinden ayrılmış çocuğu olan iki kadın da fuhuş yaptırmaya başladı.

Seda A.'nın bu durumunu Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri öğrendi. Polis bunun üzerine savcılıktan alınan izinle müşteri kılığına girerek Seda A'dan iki kadın ile birlikte olmak istediklerini söyledi.

Polis, görüşmeden sonra Seda A. ile bir otelde buluştu. Seda A. iki kadın için polisten 600 aldı. Polis seri numarası önceden tespit edilen paraları verdikten sonra kadınlara polis kimliğini göstererek, "Ahlak polisi, sizi gözaltına alıyoruz" dedi.

Fuhuş yapan Sevim B. (25) ile Şemsi Nur T. (30) ifadelerinde eşlerinden ayrıldıklarını, çocuklarının olduğunu ve geçim sıkıntısı çektikleri için Seda A.'nın teklifini kabul ettiklerini söyledikleri öğrenildi.

Fuhuş yapan kadınlar ifadeleri alındıktan sonra serbest kaldı. Seda A. ise ifadesinde eşinden 4 ay önce ayrılınca geçinmek için fuhuş yapmaya ve yaptırmaya başladığını söylediği öğrenildi. Seda A. ifadesinin ardından "Fuhşa aracılık yapmaktan" adliyeye sevk edildi. Seda A. çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından adli kontrol yöntemiyle tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Yorum Ekle