Reklamı AçReklamı Kapat

Yönetimi değiştireceğim!

Bursa.com - Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, Mayıs ayında yapılacak Olağan Genel Kurulda aday olması durumunda yönetim kurulunu büyük ölçüde yenileyeceğini açıkladı.

Yönetimi değiştireceğim!
- A +

 

Başkan Ali Ay kararını bir iki hafta içinde açıklayacağını belirtirken adaylığını açıklaması halinde yönetimde büyük bir revizyon yapacağını ifade etti.

Başkan Ay “Bursa'da en büyük problemimiz iş adamlarının Bursasporlu olmaması. Bizlere destek olmuyorlar. Bazı şeyleri neden yapamadığımızı anlatmak için kulübün ekonomik şartlarını ifade ediyorum. Bu açıklamalarım ile tepki de alıyorum ama maddi anlamda maalesef güçlü olamıyoruz. Bana "ağlayan başkan " diyorlar. Varsın desinler. Yeter ki durumumuzu herkes anlasın. Taraftarımızın Mahfel'i Bursaspor işletsin diye bir isteği var. Arkadaşlarla görüşüp, Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’a da konuyu anlatacağım. Bursaspor'a fayda sağlayacaksa neden olmasın. Yeniden aday olursam maddi anlamda çok daha güçlü bir yönetim kurulu oluşturacağım. Sadece bir kişinin bu işi omuzlaması ile olmuyor.” dedi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler