Balıkesir escort İstanbul masaj salonuYeni formalar nasıl olacak?

Adnan Batır - Bursaspor Kulübü 2019/2020 sezonunda giyeceği formaların çalışmalarına erken başladı.

Yeni formalar nasıl olacak?
- A +

 

Bursaspor Kulübü Sosyal Yapılanma, Sponsorluk ve Reklamdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Onur Özselek geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı twitter'dan Bursaspor taraftarının forma çalışmalarını görmek istediğini belirtmişti.

Yeşil-beyazlı taraftarlar yaptıkları çalışmaları Onur Özselek'e iletti. Bizler de bu gelişmelerin ardından Özselek'in forma çalışmaları hakkında bilgi aldık.

Bu sezon PUMA ile olan sözleşmelerinin sona ereceğini hatırlatan Onur Özselek "Bursaspor Kulübü olarak yeni sezon forma tedarikçimiz ile ilgili çalışmalara erken başladık. Sponsorluk ve Reklamdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak şahsım ile Bursastore’dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Osman Dinsever, kulüp malzemecilerimiz bu çalışmanın içinde bulunuyoruz. 

Ben sponsorluk ve reklam alanları olduğu için, Osman Dinsever ise Bursastore'da taraftarın nabzını tuttuğu için ve malzemecimiz Bülent Kozan da oyuncularımızın istekleri göz önüne alınarak bu çalışmada önerileri ve tecrübeleriyle destek oluyorlar. 

Geçtiğimiz günlerde taraftarımızın forma tasarımlarını görmek istemiştim. Sağ olsunlar çok güzel çalışmaları taraftarımız bizlere ulaştırdılar. Biz kulüp olarak tedarikçimizden 3 forma tasarımı almayı düşünürken 1 formayı da taraftarımızın tasarımından olmasını arzu ediyoruz. Benim hedefim Ocak ayı içerisinde bu çalışmaları netleştirip yeni tedarikçimiz ile anlaşmak. Mevcut forma tedarikçimiz PUMA'nın da dahil olduğu 4 firma ile görüşmelerimiz sürüyor ve tekliflerini değerlendiriyoruz. Ben Türkiye şartlarında dağıtım ağı kuvvettli, hem maddi hem de manevi anlamda taraftarımızın beklentilerini karşılayıp kulübümüze yakışacak çalışmalara imza atacak firma ile çalışmanın önemli olduğunu düşünüyorum. Hedefim yeni sezon öncesi hazırlık kampındaki ilk hazırlık maçında yeni formalar ile sahaya çıkmak" dedi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler