Reklamı AçReklamı Kapat

Türkyılmaz’dan personeline teşekkür ziyareti

Mudanya genelinde etkili olan ve aralıklarla devam eden kar yağışının ardından yol açma ve tuzlama çalışmalarını gerçekleştiren personelini ziyaret eden Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, personeline gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Türkyılmaz’dan personeline teşekkür ziyareti
- A +


Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, ilçe genelinde etkili olan ve aralıklarla yoğun bir şekilde devam eden kar yağışının başladığı ilk andan itibaren yol açma ve tuzlama çalışmalarını gerçekleştiren personelini öğle yemeğinde ziyaret etti. Başkan Türkyılmaz’a, CHP İlçe Başkanı Ergül Batman’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Erkan Altıntaş, Akın Poroy, Metin Şen, Sevinç Şenşekerci, Hakan Karademir ile belediye meclis üyesi Hüseyin Esen’de eşlik etti. Fen işleri Müdürlüğü’nü ziyaret ederek personeli ile birlikte öğle yemeği yiyen ve baklava ikramında bulunan Türkyılmaz, “Büyük bir özveri gösteren ve örnek bir çalışma ortaya koyan Mudanya Belediyesi çalışanlarıyla gurur duyuyor ve hepsine teşekkür ediyorum. Ekiplerimiz yaşanacak olumsuzluklara karşı 7/24 görevlerinin başındalar” diye konuştu.

“BİZ BİRLİKTE BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

Kar yağışı boyunca ilçe merkezi dahil olmak üzere 47 mahallede mesai gözetmeksizin 24 saat boyunca görev yapan personeline vatandaşlardan kendisine gelen teşekkür mesajlarını da ileten Türkyılmaz, “Biz hep birlikte büyük bir aileyiz. Yoğun yağışlarını kazasız belasız atlattık. Herkes sorumluluğunu bilerek görevini yaptığı takdirde hizmetlerimiz sorunsuz bir şekilde ilerliyor. Zorlu koşullarda ilçemizin en uç noktasına kadar ulaştınız” dedi. Gelen taleplere kısa sürede cevap verildiğinin de altını çizen Türkyılmaz, gerçekleştirdiği ziyaret ve ikramlarıyla bir nebze olsun personelin yorgunluk atmasını sağladı. Türkyılmaz, karla mücadelenin devam edeceğini söyledi.

Yorum Ekle

VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ