Timur Noyan "Başkanlık heves işi değildir"

Adnan Batır - Bursaspor'da yaşanacak Olağanüstü Genel Kurul öncesi başkan adaylarından Timur Noyan dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Timur Noyan "Başkanlık heves işi değildir"
- A +

 

Bursa.com'a konuşan Timur Noyan bir başkanlık hevesiyle Bursaspor'u içinde bulunduğu kriz durumundan çıkartmanın mümkün olmadığını belirtti.

Camianın tüm paydaşları ile ortak çalışılmasının gerektiğinin altını çizen Timur Noyan "Bursaspor'da kongre sonrası Özlüce'ye gittiğinizde 45 milyon ₺ ile o koltuğa oturmanız gerekiyor. Akşam o koltuktan kalktığınızda ise o para kulübün kasasında bile olmayacak. Daha sonraki süreçte sezon başlarken 60 milyon ₺ gibi bir rakamın da ödenmesi gerekiyor.

Biz kulübe gerekli olan tüm nakit ve ödeme süreçleri hakkında bilgi sahibiyiz. Öyle ben geleyim, başkan olayım diye bir hırsla yola çıkarsanız Ali Ay'ın düştüğü duruma düşersiniz. Kaybeden yine Bursaspor olur. Ben tüm şehrin desteğini yanımızda görmek istiyorum. Taraftarından, sanayicisine, siyasi kimliklerden camiaya ait her bireye kadar ortak hareket etmeliyiz.

Son detaylarını konuştuğumuz iki projemiz var. Eğer istediğim şekilde bir sonuç alırsam ben bu ateşten gömleği giyerim. Hafta sonuna kadar adaylık sürecimiz şekillenecek." dedi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler