Reklamı AçReklamı Kapat

Survivor'da elenecek isim kim?

Survivor tüm hızıyla devam ediyor. Bu akşam yayınlanacak yeni bölümde dokunulmazlık oyununu oynandı ve All Star takımı dokunulmazlığın sahibi oldu. Peki Survivor'da elemede kimin adı çıktı. Sms'e kalan yarışmacılar kim oldu ? İşte detaylar...

Survivor'da elenecek isim kim?
- A +

 

Survivor adalarında gerilim gün geçtikçe artıyor. Adaya ilk hafta veda eden isim Marcus olmuştu. Artık yarışmacıların ve seyircilerin gözü bu akşamki dokunulmazlık oyununda. Survivor'da dokunulmazlık oyununu kaybeden takım, elenmek üzere bir isim çıkarttı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan bir kişi ve takımdaki performans birincisi bir isim daha söylerek toplam 3 kişi elenmek üzere potaya çıkarıyor.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyununu bu akşam oynanan oyunlar sonucunda All Star takımı kazandı.Geçen hafta ise 2 dokunulmazlığıda All Star takımı kazanmıştı. Gönüllüler takımından Cumali, Yağmur, Marcus eleme potasına girmiş ve Marcus adaya veda etmişti. Bu hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler ise yapılan oylama sonucunda Gizem ve Birsen'in adını yazarak eleme potasına çıkardı. Üçüncü adayı ise bireysel dokunulmazlığı kazanan Melih söyledi. Bu isim ise Cumali oldu. Dördüncü aday ise Ramazan oldu.

İHA

Yorum Ekle

İlgili Haberler