Reklamı AçReklamı Kapat

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi’nin ünü Türkiye sınırlarını aştı

Tedavi için İngiltere'den Bursa'daki Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi'ne geldi.

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi’nin ünü Türkiye sınırlarını aştı
- A +

Doç.Dr. Ersin Öztürk ve Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi'nin ünü Türkiye sınırlarını aştı. İngiltere'nin Londra kentinde yaşayan 28 yaşındaki genç adam hastalığına şifayı, Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi'nde buldu.

Genel Cerrahi, Cerrahi Onkoloji ve Kolorektal Cerrahi Uzmanı olan Doç.Dr. Ersin Öztürk'ün tüm dünyada kabul gören tedavi yöntemleri ile alınan başarılı sonuçları nedeniyle, Türkiye' nin dört bir yanından ve yurt dışından tedavi olmak için birçok hasta Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi'ni tercih ediyor.

İngiltere'nin Londra kentinde yaşayan ve uzun süredir ciddi sağlık problemleri yaşayan 28 yaşındaki genç adama Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Doç.Dr. Ersin Öztürk ve ekibi müdahale etti.

Doç.Dr. Ersin Öztürk'ün başarılı bir ameliyatı ile sağlığına kavuşan genç adam, Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi doktorlarına ve çalışanlarına teşekkür ederken, "Ciddi anlamda sağlık sıkıntısı yaşıyordum. İngiltere' de tedavi gördüm ancak çözüme ulaşamamıştım. Genel Cerrahi Uzmanı Doç.Dr. Ersin Öztürk hocama başvurdum. Şimdi daha sağlıklı bir şekilde İngiltere' ye dönüyorum. Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Doç.Dr. Ersin Öztürk ve ekibine çok teşekkür ederim" dedi.

Genç hasta tedavi gördüğü Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi' nden taburcu olarak yaşadığı ülkesine döndü.

Yorum Ekle


VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ