Muhammed'ten milli takım açıklaması

A Milli Futbol Takımı'na ilk kez davet edilen Muhammed Şengezer millilerin 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu'nda Arnavutluk ve Moldova ile oynayacağı karşılaşmaların hazırlıklarını sürdürüldüğü TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Muhammed'ten milli takım açıklaması
- A +

 

Bursaspor'un genç kalecisi Muhammed Şengezer, ilk kez milli takıma çağrıldığı için mutlu olduğunu belirtirken, "2014'te Bursaspor'da oynarken Şenol Güneş ile birlikte çalıştım. Ay yıldızlı forma için burada toplandık. Arnavutluk maçı var ve oraya odaklandık. Çok iyi çalışıyoruz. Sonrasında Moldova maçı var. 2020 Avrupa Şampiyonası'na güçlü gitmek istiyoruz. Yeni bir sayfa açtık. Tecrübeli ve genç isimler takımda. Birlik olup 2020'de kendimizi göstereceğimize inanıyorum" dedi.

MUHAMMED ŞENGEZER: "AİLE ORTAMI VAR"

Muhammed Şengezer, genç ve tecrübeli isimlerini bir arada güzel bir ortamda çalıştığına vurgu yaparken, " Tecrübeli ve genç isimler var. Takımın havası güzel. Ağabeylerimiz bize çok yardımcı oluyor. Biz de buraya adapte olmaya çalışıyoruz. Ozan'da ben de alt yaşlarda ter döktük. İnşallah bunun devamı gelir. Ağabeylerimiz bize yardımcı oluyorlar. Dün de gördünüz, bir aile ortamı vardı. Moldova ve Arnavutluk maçında bunun meyvesini alacağımızı düşünüyorum" şeklinde konuştu.

 

Yorum Ekle

İlgili Haberler