Milli oyuncularımla gurur duyuyorum

Bursaspor Kulübü Teknik Direktörü Samet Aybaba, Türkiye Spor Yazarları Derneği Bursa Şubesi'nin düzenlediği kahvaltıda basın mensupları ile buluştu.

Milli oyuncularımla gurur duyuyorum
- A +

 

Samet Aybaba katılımın yoğun olduğu sohbet toplantısında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.  Tükiye A Milli Futbol Takımına seçilen Bursasporlu oyuncularla ilgili değerlendirmelerde bulunan Samet Hocanın özellikle Aytaç Kara ile ilgili yaptığı espri tüm basın mensuplarını güldürdü.

Oyuncularının milli kadroda olmasından ötürü çok mutlu olduğunu ifade eden tecrübeli hoca "Çok mutluyum. 21 yaşındaki kaptanımız Ertuğrul milli takımda, 23 yaşındaki ikinci kaptanımız Okan milli takımda. Aytaç takıma yeni katılan oyuncumuz o da uzun bir zaman sonra milli takımda bulunuyor. Keşke bu sayı daha da artsa. Takımdaki oyunculara da söylüyoruz.

Aytaç çok iyi, karakterli bir oyuncudur. Ona takılırım hep ve idmanda arkadaşlarına, 'Bu bile Milli Takıma gitti, siz hala ne duruyorsunuz, biraz daha çalışın' diye söylüyorum. Çok mutluyum. Hem kendi adıma hem de oyuncularım adına mutluyum." dedi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler