Özhan Market, kapılara bekleniyorsunuz!


Sıcak satış çağı kapanıp, pazarlama kahramanlıklarının devri biteli çok oldu.Elinizdeki ürün ve hizmet için korelasyon içinde bir dizi süreci yönetemiyorsanız, devreyi tamamlamamış olur, hedef kitlenizden (moda değimle) elektrik alamazsınız. Özellikle perakende satışta bu çok önemli.

***

Bildiğiniz gibi kentimizde birçok yaygın market zinciri var.

Bunların içinde şu anda 39 şubesi, 750'ü aşkın çalışanı 5500 metrekarelik lojistik merkezi ile Bursa’nın ilk 100 firması içinde olan Özhan Marketler Zinciri, yönetim anlayışı ile fark oluşturuyor.

 ***

Özhan Marketler Zinciri sahipleri ile birlikte Bursa’ya canı gönülden bağlı bir markadır.

Buradan kendilerine sesleniyorum:

Timsah Arena’nın tüm kapılarını satın alın. Bu kapıların her birine Bursa’da bulunan şubelerinizin adını verebilirsiniz.

Özhan Beşevler, Özhan Zafer, Özhan Setbaşı, Özhan Çekirge olsun Timsah arena kapıları…

Bursasporluluk kent aidiyetinin mihenk taşıdır Bursa’da.

Karınca kararınca zaten destek vermektesiniz Bursaspor’a. Kentimiz takımı ile yapacağınız böyle bir işbirliği, rekabetteki yerini korumak adına hayati bir önem taşıyor. Hem sizler için, hem Bursaspor için…

*** 

Tabi kapılara tabelayı asmakla iş bitmiş olmayacak.

O kapılardan giriş yapan taraftarlara e-mobil uygulamaları ve yerinde satış yöntemi ile kampanyalar ve gerçek zamanlı marketing projelerine yer verilebilir. Bursaspor Store ile Exguilizvi bir anlaşma yapıp belirleyeceğiniz şubelerde Bursaspor stantları ciddi ilgi çekecektir.

Maç günleri gerilla marketing ile özellikle büyük şubelerinizde gerçekleştireceğiniz çeşitli etkinliklerde, milyon TL’lere satın alamayacağınız basın, halkla ilişkiler ve tabi ki sosyal medya sonuçları elde edilmesi mümkün olacaktır. Buna Bursaspor’un TV ve dergisi ile oluşturacağınız sinerjiyi eklediğinizde iyi sonuçlar alınacaktır diye düşünüyorum

Bursasporumuzun, maddi açıdan yaşadığı zorluklar nedeni ile bu iklimde yapacağınız bir işbirliği, her dönemde yapacağınızdan daha iyi ses getirecektir.

 ***

Bir de bir loca almak ve bu locaya belli miktarda alışveriş yapan müşterilerinizi konuk edebileceğiniz bir lansman yapmış olsanız, Özhan markası ve Bursaspor için tadından yenmez…

Ama bütçe, karsızlık, rekabet vs. duyar gibiyim…

Onca tedarikçi markanız var, onları bütçelerinize ortak etseniz bu iş çözülür.

Kentinize ve Bursaspor’a katkı sağlayacak onurlu bir işbirliğinden siz de geri kalmayın.