Olmadı! Olmazdı da!


Bu sezon lige geç uyanan iki takımın renkli bir mücadelesi bekleniyordu Ankara 19 Mayıs Stadyumu’nda. Daha renkli olan Ankara ekibi gülen taraf oldu 90 dakika sonunda.Daha ilk dakikalardan itibaren rakip biraz daha etkindi ve araya atılan bir topla Harun'un refleksi olmasa tabelayı kendi lehine değiştirebilirdi.

Belki bu pozisyon gidecek 3 puanın habercisiydi. Defansta Serdar'ın yokluğu, topu hızla rakip alana taşıyan Sercan ve formda bir Necid'in de olmaması eklenince ortaya çıkan tablo  vasat orta saha, organize olmayan kanatlar derken gelen mağlubiyet.

Kubilay’ın oynaması gençler adına aslında moral verici bir hamle ancak puana da ihtiyaç duyulan bir maçta 11 de başlaması doğrumu? Bilemiyorum..

Belki de çoğunluk tam tersi olsaydı diye düşünmüş olabilir yani sonradan giren oyuncu olabilirdi mesela şimdiye kadar olan mücadelelerde aksayan bölgelere anında müdahale eden Hamza hocam bu maç bayağı bir sabır gösterdi.

Oyuncu değişiklikleri Bursaspor adına çok geç geldi. Artısı ile eksisi ile artık bu maçı bırakıp bu hafta oynanacak maça hazırlanmalı ve önce Ankara'ya giden 500 cefakar taraftarı Bursaspor camiası için bu haftaki maç kazanılmalı.