Akşener ve Kıraç’la ‘Bursa Buluşması’


İYİ Parti, Bursa’da Genel Başkan ve cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener'le meydana gün sayarken, bir hafta sonrasıyla da Kıraç’a konser verdirecek.CHP’li genel seçim ittifakıyla baraj sorunu bulunmayan; AK Parti ve MHP’nin de boy hedefi durumuna gelen İYİ Parti, Bursa’da da taktik savaşı veriyor.

Ulusal medya, açık ve mekansal tanıtım mecralarında ambargoyla karşılaşıldığını düşünerek, farklı yöntemlere başvuruluyor.

İddia edilen ambargoyu aşmanın yanı sıra, seçim dönemine ilişkin yasak ve kısıklamaları da deldikleri görülüyor.

Teşkilat merkezleri ve seçim bürolarının dışında, yol ve meydanlara, dev poster ve sloganlı pankartlar asılıyor.

Öğrenilince.

Yetkili kurumlar, söküyorlar.

Farklı suçlama ve algılara çekilmelerine rağmen…

İYİ Parti İl Başkanı Bayram Kazancı, parlamenter sistemde güç ve yetkiyi elde edebilmenin, Akşener’i cumhurbaşkanı  görebilmenin büyük iddiasını, sahaya taşıyor.

İYİ Parti Bursa İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Solaklı, yol ve kavşaklardaki poster ve afiş operasyonları için, sosyal medya paylaşımlarıyla “Billboard’lar sizin olsun. Caddeler bizim.” diyor.

Sosyal medyayı da iyi ve etkin kullanmaya çalışan İYİ Parti, yerelde ziyaret ve açıklamalar ile canlı yayın ve bu yayınların videolarını da paylaşıyor.

İYİ Parti’nin, “Anlat hemşehrim, dertleşelim..” sloganını taşıyan ve halkın görüşlerini edinen özel otobüs, dün itibariyle Bursa’da bulunmaya başladı.

 İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ayrıca cumhurbaşkanı adayı olarak da, 17 Haziran’da Gökdere Meydanı’nda, saat 14:30’da miting yapacak.

Bir hafta sonrasıyla.

İYİ Parti, Bursa’ya Kıraç’ı getiriyor.

22 Haziran; saat 21:00’de.

Pop müziğin başlıca isimlerinden Kıraç, Nilüfer; Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda, ‘Hastane Alanı’ olarak meydanda, İYİ Parti’nin ‘İYİ Gençlik Konseri’ için sahne alacak.