ankara escortAK Parti, Nilüfer’de Şahin’e güveniyor!


AK Parti, Nilüfer’de Şahin’e güveniyor!AK Parti, İzmir’de kazanabilmeyi ne kadar çok istiyorsa, Bursa’da Nilüfer’i de alabilmeyi, öyle görüyor.

Bu kez…                               

Necati Şahin’le Nilüfer’de, en güçlü ve en şanslı adayıyla yarıştıklarını düşünen AK Parti’liler, inanıyorlar ve güveniyorlar.

İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi’ne başkanlığı süresince, Bursa’nın yerel gündeminde, tarihi yer edinen Şahin, yine tarih yazmak istiyor.

Kamusal yönetim ve hizmet politikalarına yönelik düşünce ve önerileriyle biliniyor, ‘belediye başkanı’ olabilmenin yarışını sürdürüyor.

Sahaya bakılırsa…

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Ufuk Ay’la dinamik ve uyumlu çalışma yürütüyorlar.

Şahin tarafından telefonla arandığımızda, AK Parti’nin teşkilatları ve camiasıyla kenetlenme içerisinde olduklarını vurguluyor.

Kişisel ve mesleki olarak…
Kendisini, her alanda ve her ortamda, kendisini meslek camiası ve meslek örgütüne, kentine, ülkesine adadığını ifade ediyor.

Nilüfer’e belediye başkanı olabilmenin rekabetiyle…

Şahin, “Bursa için deneyimlerimizi, dünden bugüne ifade ettiğimiz düşünce ve ufkumuzla Nilüfer’de hizmete dönüştürebilmeyi arzu ediyorum.” diyor.

Farklı ziyaret ve davetlerle…

Siyasi partisinin diğer ilçe teşkilatları ve belediye başkan adaylarının da katılımlarıyla beraber, “Güç birliği içerisindeyiz.” şeklinde konuşuyor.
Sahayı sorunca…
Şahin, “Nilüfer halkında, artık değişim beklentisini ve isteğini, bulunduğumuz ortamlar ve bize anlatılanlarla görüyoruz.” yanıtını veriyor.
CHP’nin kalesini alması durumunda, Nilüfer’in AK Parti’li ilk belediye başkanı olarak, tarihe geçecek.