Reklamı AçReklamı Kapat

İşte Bursaspor’un forma göğüs sponsoru!

Bursaspor’un 2018/2019 sezonunda formasına alacağı sponsorluk belli oldu.

İşte Bursaspor’un forma göğüs sponsoru!
- A +

 

Bursaspor Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde gerçekleştirilen tanıtım toplantısında yeşil-beyazlı takımın formasında bu sezon BUDO ana sponsor olacak.

Toplantıda Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay ile Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş yer aldı. Yeni sezonun Bursaspor'a hayırlı olmasını dileyen Alinur Aktaş, deplasmanda oynanacak Fenerbahçe maçında tribünde Bursaspor'u desteklemek istediklerini ifade etti. Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay ile dün bir araya geldiklerini forma göğüs sponsorluğunu netleştirdiklerini belirten Alinur Aktaş "Bursaspor'a destek vermek boynumuzun borcudur. Stadyumun temizliğinden yemek ikramına kadar her türlü desteğii devam ediyor. Bu forma reklamı 3 milyon TL'lik bir anlaşmadır.Formanın sırt kısmına yapılacak reklam için birkaç Bursa firması ile benim de dahil olduğum görüşmeler devam ediyor. Bu sponsorluğun da Fenerbahçe maçına kadar yetiştirmeye çalışacağız" dedi.

Bursaspor Kulübü BaşkanıAli Ay yaptığı açıklamada, "Çorap, şort ve kol isim sponsorluğunun ardından forma göğüs reklamını da aldık. Allah Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş'tan razı olsun. Bu sene inşallah iyi bir sezon geçiririz. Artık biz de sıkıntı çekmek istemiyoruz. Gereken neyse yapıyoruz. Daha da iyi olacak" dedi.

Anlaşmada ayrıca Bursaspor formasına başka bir sponsor daha talip olması durumunda BUDO verdiği rakamı almadan anlaşmadan feragat edebilecek.

 

Yorum Ekle

İlgili Haberler