Gölge Rayan'dan bursacom'a samimi açıklamalar

10 Temmuz doğumlu yengeç burcu erkeği olan içtenliği, sevecenliği ve doğallığıyla gönülleri fetheden Gölge Rayan, Bursacom’a özel ve samimi açıklamalarda bulundu.

Gölge Rayan'dan bursacom'a samimi açıklamalar
- A +

 

ÖZEL HABER/ BİRSEN CİNGÖZ bursa.com

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz Gölge Rayan, kadınlar matinelerinin 1 numaralı ismi haline gelirken, bir diğer yandan çıktığı mekanların doluluğuyla konuşuluyor.

Dans ve sahne performansı ile dikkat çeken genç ve dinamik ses sanatçısı Rayan bursacom’a samimi bir röportaj verdi. İşte o röportaj:

En sevdiğiniz yemek hangisi?

En sevdiğim yemek taze fasulye ve köftedir. Ayrıca her gün gece saat 00.00’da ekmek arası domates peynir yerim.

En sevdiğiniz renk?

En sevdiğim renk siyahtır. Sahnede de mutlaka kullanırım kıyafetlerimde.

Gezmek ve yaşamak amaçlı nasıl şehir ve yerlerden hoşlanırsınız?

Gezerken çok sakin yerler tercih ediyorum. Kalabalığın olmadığı veya az olduğu yerler. Doğayı çok severim zaten. Yaşamak içinse; insan kültürü bakımından şu anda oturduğum Bursa Güzelyalı’yı, anılarım ve yaşadıklarımdan dolayı Kütahya’yı, yaşama fırsatım olsaydı da Kapadokya’yı tercih ederdim.

Evlilik hayatınız nasıl gidiyor?

Eşimle İzmir’de tanışıp evlendik. 10 yıllık bir evliliğimiz var. 1 kız ve bir oğlum var. Evliliğimiz gayet güzl gidiyor. Eşimde bende mutluyuz. Eşim bana düşkündür. Mesela ben uyumazsam uyuyamaz o da. Sabahları uyandığımda mutlaka portakal suyu içerim. Eşim hazırlar getirir. Bide evden çıkmadan mutlaka Türk kahvemi içip öyle çıkarım.

Sanat Camiasından kimler için ne söyleyebilirsiniz?

En sevdiğim sanatçı; Sibel Can ve Ferdi Tayfur ama sahnede en çok İbrahim Tatlıses şarkılarını seslendiririm. Şuan en çok yaşamasını istediğim sanatçı Bergen’dir. Keşke yaşasaydı.

Dışardan Eşcinsel yorumları alıyor musunuz?

Hayır hiç almadım. Sadece sahnede oynadığım için bazı kesimler ters baktı. Ama oynamaktan çok mutluyum bunu da ayrıca belirteyim. Hatta oryantal dans eğitimimi Nesrin Topkapı’dan aldım. Bunu da belirtmek istedim. Sanırım ailemden ötürü almadım bu tarz yorumlar. Dediğim gibi eşim ve çocuklarım var.

Gölge Rayan nasıl giyiniyor?

Genelde spor ve rahat giyiniyorum. Marjinal diyebiliriz.

Yorum Ekle

İlgili Haberler