Reklamı AçReklamı Kapat

Final Okulları galibiyetle tanıştı

5’erli 2 gruptan 10 takımın mücadele ettiği Bursa Küçük Erkekler Hentbol Turnuvası’nda, bugünkü karşılaşmada Bursa Özel Final Okulları, Mudanya H.İ Hakkı Kayan Okulu’nu 5-2 mağlup ederek ilk galibiyetini aldı.

Final Okulları galibiyetle tanıştı
- A +

Bursa Okullararası Küçük Erkekler Hentbol Turnuvası müsabakaları kıran kırana geçen mücadelelere sahne oluyor.

2016 – 2017 sezonu kapsamında yapılan ve 5’erli 2 gruptan 10 okul takımının mücadele ettiği Bursa Okullararası Küçük Erkekler Hentbol Turnuvası’nda Bursa Özel Final Okulları, Dikkaldırım Kapalı Spor Salonu’nda yapılan müsabakada Mudanya H.İ. Hakkı Kayan Okulu’nu 5-2 mağlup ederek ilk galibiyetini aldı.

Bursa Özel Final Okulları Beden Eğitimi Öğretmeni Hasan Fettahoğlu, ‘’Özel Final Okulları olarak bu sene yeni bir takım oluşturduk. Çocuklarımız maç oynadıkça kendilerini bulmaya başladılar. Bugün oynadığımız Mudanya H.İ. Hakkı Kayan Okulu maçında çok iyi bir performans sergiledik. Önümüzdeki maçlarda daha da iyi olacağımızı ve galibiyet serisinin devam edeceğini düşünüyorum’’ dedi.

Bursa Okullararası Küçük Erkekler Hentbol Turnuvası’nda iki grubun birincisi final oynayacak ve kazanan takım, Bursa şampiyonu olarak Türkiye şampiyonasında şehrimizi temsil edecek.

Yorum Ekle


VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ