Balıkesir escort İstanbul masaj salonuErtuğrul milli takım idmanında

Bursaspor'da 21 yaşında "En genç Kaptan" ünvanını alan Ertuğrul Ersoy, A Milli Takım'da ilk antrenmana bu akşam çıktı.

Ertuğrul milli takım idmanında
- A +

 

A Milli Takım, bu akşam saat 18:45'te ilk idmanını gerçekleştirdi. Bursaspor'un genç takım kaptanı Ertuğrul Ersoy da idmanda yer aldı. 

Teknik direktör Mircea Lucescu nezaretinde başlayan idmanda ısınma hareketlerini takiben dar alan ve yarı sahada pas oyunları yapıldı. Çalışmalar çift kale maçla tamamlandı.

Maçta kısa süreli sakatlık geçiren Mehmet Topal yapılan tedavinin ardından mücadeleye devam etti. Dün lig maçı oynayan futbolcular Oğuzhan Özyakup, Tarkan Serbest, Mahmut Tekdemir, Ertuğrul Ersoy, Kaan Ayhan ve Mert Müldür takımdan ayrı ısınma hareketleri gerçekleştirdi ve antrenör eşliğinde çalışmalarını sürdürdüler. Takımda sakatlıkları bulunan Hasan Ali Kaldırım, Ömer Bayram, Gökhan Gönül ve istirahatte olan Sinan Bolat çalışmada yer almadı. Abdülkadir Ömür ise takımdan ayrı düz koşu yaptı. Kaleciler Serkan Kırıntılı ve Gökhan Akkan ise kaleci antrenörü Alper Boğuşlu nezaretinde çalışmalarını sürdürdü.

Milliler yarın Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde saat 18.30 yapacağı çalışmayla Rusya maçı hazırlıklarını sürdürecek.

Yorum Ekle

İlgili Haberler