ankara escortBüyükşehirli voleybolcuların döner ziyafeti

Türkiye Erkekler Voleybol 1. Ligi  A Grubu’nda lider tamamlamayı garantileyen ve Kayseri’de yapılacak final grubu maçlarına hazırlanan Bursa Büyükşehir Belediyespor takımı, geçtiğimiz günlerde BURFAŞ’ın Kayhan’daki Döner Sofrası’nda verilen moral yemeğinde bir araya geldi.

Büyükşehirli voleybolcuların döner ziyafeti
- A +

 

Bursa’daki son lig karşılaşmasını Pazar günü saat 14.30’da Bursa’da Anadolu Üniversitesini konuk edecek olan Bursa Büyükşehir Belediyespor, hem yoğun maç trafıği için hazırlıklarını baş antrenör Ali Bahadır Aksoy, antrenör Burak Yavuz ve yardımcılarıyla sürdürüyor. 

Yeşil beyazlı voleybolcular geçtiğimiz günlerde Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Kayhan’daki Döner Sofrası’nda yönetim kurulunun verdiği moral yemeğinde bir araya geldi.

Döner Sofrası’ndaki yemeğe, Büyükşehir Belediyespor kulübü yöneticileri, Voleybol Şube Sorumlusu yönetici Murat Mestan, yönetici Mahmut Turunç, teknik kadro ile voleybolcular katıldı.

Yabancı oyuncular Bursa’nın meşhur dönerini büyük bir iştahla yemeleri dikkat çekti.

Bursa Büyükşehir Belediyespor Baş antrenör Ali Bahadır Aksoy, “Nodrmal sezonda Bursa’daki son maçımızı Anadolu Üniversitesi ile Bursa’da oynayacağız. A Grubu’na lider tamamlamayı garantiledik.  Son maçımız ise deplasmanda. Tabii ki tüm hedefimiz kalan iki maçımızı da kazanarak yenilgisiz sezonu tamamlamak. Sonrasında ise Kayseri’de yapılacak iki etaplı final grubu maçlarına tam kadro ile hazırlanlmmak” diye konuştu.

Yorum Ekle

İlgili Haberler