Reklamı AçReklamı Kapat

BURTOM sağlık sektöründe büyüyor

1977 yılında Konur Teşhis ve Tedavi Merkezi olarak kurulan ve Bursa'nın en eski sağlık kuruluşları arasında yer alan Konur Cerrahi Tıp Merkezi, Kasım 2017 yılı itibariyle Burtom Sağlık Grubu bünyesi altında hizmet vermeye devam edecek.

BURTOM sağlık sektöründe büyüyor
- A +

 

Burtom Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erol Kılıç, konu ile ilgili yaptığı açıklamada: “Burtom Sağlık Grubu olarak, Konur Cerrahi Tıp Merkezi yönetimine talip olarak bünyemize kattık. Konur Cerrahi Tıp Merkezi, kentimizde sağlık tarihine tanıklık etmiş kurumlar arasında yer almaktadır. Bursa’da doğan, büyüyen ve yaşayan birçok kişinin sağlık ile ilgili sorunlarında ilk akla gelen kuruluşlardan olmuş, halkın gönlünde ve zihninde güzel anılar ile yer etmiş Bursa’nın değeri olarak kabul görmüştür. Kentimizde yıllardır sağlık sisteminde hizmet veren Konur, Burtom Sağlık Grubu çatısı altında insan odaklı ve kaliteden ödün vermeyen anlayışını büyüterek sürdürecektir. Konur Cerrahi Tıp Merkezi günün 24 saati; acil servis ve ambulans hizmetleri ile cerrahi alanda  anestezi ve reanimasyon, plastik ve rekontriktif cerrahi, ortopedi, beyin ve sinir cerrahisi, kardiyovasküler cerrahi, genel cerrahi, göz hastalıkları, kulak burun boğaz hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, üroloji, beyin ve sinir cerrahisi, branşları ile dahili tıp alanda iç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, nöroloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, nefroloji ve radyoloji bölümleri ile tüm branşlarda kentin sağlığına hizmet vermeye devam edecektir” ifadelerini kullandı.

BURSA'DA PEK ÇOK ALANDA SAĞLIK HİZMETİ

Konur Cerrahi Tıp Merkezi’nin Kasım 2017 itibarıyla Burtom Sağlık Grubu çatısı altında hizmet vermeye devam edeceğini belirten Erol Kılıç, ‘’Burtom Sağlık Grubu; tıbbi görüntüleme alanında Villabiçen, Esentepe, FSM, Heykel şubeleri ve yine bünyesinde hizmet veren Esentepe Tıbbi Laboratuvar Tanı Merkezi bulunmaktadır. Bunların dışında Dahili Tıp Merkezi olarak hizmet veren Biyofiz Nilüfer Tıp Merkezi ve Biyofiz Mudanya Tıp Merkezleri ile cerrahi alanda 2017 yılında hizmete girecek olan Burtom Özlüce Cerrahi Tıp Merkezi ve bünyesine aldığı Konur Cerrahi Tıp Merkezi'ni de ilave ederek sağlık alanında her geçen büyümeye devam ediyor’’ dedi.

ESKİ PERSONEL İŞSİZ KALMAYACAK

Erol Kılıç mevcut yönetim sistemi ve personel konusuna ilişkin de “Konur Cerrahi Tıp Merkezi'nde hali hazırda hizmet veren hekim, sağlık personeli ve sağlık dışındaki bölümlerde çalışan personel, bu karardan etkilenmeksizin Burtom çatısı altında işine devam edecektir” açıklamasında bulundu.