Reklamı AçReklamı Kapat

Bursaspor’un final hayali

Bursaspor Kulübü İkinci Başkanı Ali Ademoğlu, Radyospor’da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar’a konuştu. Ademoğlu’nun yaptığı açıklamalar şöyle:

Bursaspor’un final hayali
- A +

 

Türk sporuna hayırlı olsun. Tüm takımlarımıza hayırlı olsun. Türkiye Kupası çok önemli. Öyle eşleşmeler oluyor ki Süper Lig takımları ilçe ve beldelere gidebiliyor. Türk sporuna sosyal bir katkısı olarak görüyorum. Bursaspor her maçta iddialıdır ve kazanmayı arzu eder. Beklentilerimiz o yönde. İnşallah kaliteli bir maç olur. Umarım bu seride kazanan biz oluruz.

Kupayı çok önemsiyoruz. Bursaspor her zaman iddialı bir takımdır. Şu anda istediğimiz konumda olmayabiliriz. Fakat; Türkiye Kupası’nda finaller oynamış bir takımız, şampiyon olmuş bir takımız. Biz Bursa halkına bir Türkiye Kupası finali oynatmak istiyoruz. Netice almak önemli. İnşallah turnuvayı hak ettiğimiz yerde bitiririz. Final oynayıp oynayamayacağımızı zaman gösterecek.

“Adanaspor ile eşleşmekten memnunuz"

Geçen seneki stadyumlardan bahsettik. Türk sporunun geldiği nokta ortada. Milyon dolarlık futbolcular için tehlike. Yusuf sahalara dönecek. 1 hafta evvel Altındağ’da bir futbolcunun ayağı kırılmıştır. Biz Adanaspor’u çektiğimize sevindik. Sahaları güzel. Başka bir takım da çekebilirdik. Bu eşleşmeden memnunuz. Biz iddialı bir takımız. Çekişmeli bir maç olacaktır. İyi bir müsabaka, eşleşme olsun.

Ajansspor

Yorum Ekle


VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ