Reklamı AçReklamı Kapat

Bursaspor’da mali genel kurul ertelendi

Bursaspor Kulübü’nün olağan mali genel kurul toplantısının  bugün yapılması gereken ilk toplantısı gerekli çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle 13 Ocak Cumartesi gününe ertelendi.

Bursaspor’da mali genel kurul ertelendi
- A +

 

6 bin 434 üyesi bulunan Bursaspor Kulübü’nün Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı’nın ilki Bursa Büyükşehir Belediyesi Stadı toplantı salonunda saat 13.00’de yapılması planlanmıştı. Toplantının başlayabilmesi için 3 bin 218 üyenin gelmesi beklendi.

13.430’a kadar süren bekleme sonrasında  toplantıya 26 üye katılınca, Olağan Mali Genel Kurulu’nun ertelendiği Divan Kurulu Başkanı İdris Sevinç tarafından açıklandı.

Yeterli çoğunluğun olmadığına dikkat çeken İdris Sevinç, “26 üyemiz bugünkü toplantıya katıldı. Yeterli çoğunluk bulunmuyor. Bu nedenle kongremiz 13 Ocak Cumartesi günü 15.00’de Atatürk Spor Sarayı’nda çoğunluk aranmaksızın yapılacak. 2018 yılı tüm üyelerimize, islam alemine hayırlı olsun” dedi.

Daha sonra kısa bir konuşma yapan Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay ise 2017 yılında kulübün büyük bir travma yaşıdığını belirterek, “Yeni yılın kulübümüze, taraftarlarımıza 2018’in başarı, huzur ve mutluluk getirmesini istiyorum. Tüm olumsuzluklar 2017 yılında kalsın. Başarılı bir sezon yaşamak istiyoruz” şeklinde konuştu.

 

Yorum Ekle


VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ