ankara escortBursaspor'a Paul Le Guen şoku!

Bursaspor Kulübü'nün başında 34 maça çıkan Fransız teknik adam Paul Le Guen'le ilgili TFF Tahkim Kurulu bir açıklama yayınladı.

Bursaspor'a Paul Le Guen şoku!
- A +

 

Paul Le Guen ile yardımcısı Christian Mas'ın Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'na açtığı davaya karşı Bursaspor Kulübü'nün yaptığı itirazın reddedildiği açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:

Bursa Spor Kulübü Derneği'nin teknik adam Paul Joseph Marie Le Guen ile arasındaki uyuşmazlığa ilişkin Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun 07.12.2018 tarih ve E.2018/665- K.2018/663 sayılı kararına itirazı incelendi. Yapılan müzakere neticesinde; Uyuşmazlık Çözüm Kurulu kararında usule ve esasa aykırı bir yön bulunmadığı anlaşıldığından, başvurunun reddi kararın onanmasına, oy çokluğu ile,

Bursa Spor Kulübü Derneği'nin teknik adam Christian Armand Emile Mas ile arasındaki uyuşmazlığa ilişkin Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun 06.12.2018 tarih ve E.2018/668- K.2018/650 sayılı kararına itirazı incelendi. Yapılan müzakere neticesinde; Uyuşmazlık Çözüm Kurulu kararında usule ve esasa aykırı bir yön bulunmadığı anlaşıldığından, başvurunun reddi kararın onanmasına, oy çokluğu ile karar verilmiştir.

Yorum Ekle

İlgili Haberler