Reklamı AçReklamı Kapat

Bursaspor Milli Takımı besliyor!

Yeşil-beyazlılar şuanda Bursaspor'da oynayan veya Bursaspor altyapısında oynamış tam 14 futbolcuyu A ve Ümit Milli Takıma gönderdi!

Bursaspor Milli Takımı besliyor!
- A +

 

Bursaspor'un A Milli Takıma gönderdiği futbolcular

Milli Takımın 9 Kasım'da oynayacağı Romanya ve 13 Kasım'da oynayacağı Arnavutluk maçı öncesi kadrosu açıklandı. A Milli Takım kadrosunda Bursaspor'da oynayan veya Bursaspor Altyapısından yetişmiş 6 futbolcu bulunuyor.

Bursaspor forması giyen Harun Tekin ve Barış Yardımcı'nın dışında Bursaspor altyapısından yetişmiş, Serdar Aziz, Ozan Tufan, Enes Ünal ve Okan Kocuk da Milli Takıma alındı.
Okan'ın bonservisi Bursaspor'da bulunurken genç kaleci İstanbulspor'da kiralık olarak forma giyiyor.

Bursaspor'un Ümit Milli Takıma gönderdiği futbolcular

Ümit Milli Takımımızda ise Bursaspor'da oynayan veya Bursaspor altyapısında bir dönem oynamış tam 8 futbolcu yer alıyor.

Bu isimlerden Muhammed Şengezer, Ertuğrul Ersoy, Rüştü Hanlı ve Kubilay Kanatsızkuş, Bursaspor A takımına yükselmiş genç futbolcular. Mehmet Zeki Çelik de Okan Kocuk gibi İstanbulspor'da kiralık olarak forma giyiyor.

Daha önce Bursaspor altyapısından yetişmiş ve başka takımlara transfer olmuş Oğulcan Çağlayan ve Doğanay Kılıç da kadroda yer alıyor. Son olarak bir dönem Bursaspor altyapısında idmanlara çıkan ancak dönemin Teknik Direktör Şenol Güneş'in yardımcısı Ersel Uzgur'un raporundan geçemediği iddia edilen genç oyuncu Erol Alkan da Ümit Milli Takımın altyapısında yer alıyor.

Futbol Arena

Yorum Ekle


VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ