Reklamı AçReklamı Kapat

‘BursAnkara dost değil, kardeştir!’

Payitaht Abdülhamid’in Mahmut Paşası Hakan Boyav, sinema ve dizi oyunculuğunda sergilediği performansla takipçilerinden yoğun ilgi görüyor.

‘BursAnkara dost değil, kardeştir!’
- A +

 

Birsen PINAR/ ÖZEL HABER/ bursa.com

Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Kara karakteri ile hafızalara kazınan ve son dönemde TRT’nin sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid’in damat Mahmud Paşası olarak karşımıza çıkan ünlü oyuncu Hakan Boyav, bursa.com’un sorularını yanıtladı.

Sosyal medyada kendisiyle barışık tavır sergileyen, hayranlarıyla sürekli iletişim halinde olmayı tercih eden Hakan Boyav, paylaşımlarıyla takipçilerini kendisine hayran bırakmaya devam ediyor.

Boyav, koyu Ankaragücü taraftarı olması nedeniyle kardeş takım Bursaspor’a da sevgilerini yollamayı ihmal etmedi.

Oyunculuk hayatınız nasıl başladı?

Lisede eğitsel kollarda tiyatro koluna girdim. Bir iki lise amatör oyunu oynadım. Baktım lisedeki kızların ilgisi arttı, ‘oyunculuk iyi bir şey herhalde’ dedim. Üniversitede tiyatro / oyunculuk bölümünü seçtim. Devlet tiyatrosuna girdim.

Oyunculuk size ne hissettiriyor?

Sevdiği mesleği yapabilmek her insana iyi gelir.

Sosyal medyada hayranlarınızın ilgisine yetişmeye çalışıyorsunuz. Yoğun temponuzda bunu nasıl başarıyorsunuz?

Boş zamanlarımda dedikodu yapacağıma hayranlarımın mesajlarına cevap vermeye çalışıyorum. Çok yoğun bir şekilde mesajlar alıyorum. Arada atladığım mesajlar oluyordur ama nadirdir. Genelde geri dönüş yapıyorum. En güzel örneği; siz de bu röportajı benimle mesaj yoluyla gerçekleştiriyorsunuz.

Sizinle ilgili olan araba tozu, cam buharı yazılarını çok beğeniyorsunuz, sebebi nedir?

Çünkü sevgi, sanat kısacası her şey sokaktadır. Ayrıca arabalara yazılan yazılar, mesajlar sadece arabada veya camda sınırlı kalmıyor. Bütün şehri geziyor.

Bir Ankaragücü taraftarı olarak kardeş takım diye tabir ettiğimiz Bursaspor taraftarlarına ne söylemek istersiniz?

Ben bir BURSANKARA taraftarıyım. Bu bize şehit emanetidir. Taklitleri çoktur ama bizim sevgimiz organik sevgidir. Bunu koruyalım, gelecek nesillere aktarıp yayalım. Bursankara dost değil, kardeştir. Bunu inkar eden kalleştir. Sevgiler Timsah…

Yorum Ekle

İlgili Haberler