Reklamı AçReklamı Kapat

Bursamobil’e görkemli tanıtım

Bursaspor’a maddi açıdan destek sağlaması planlanan Turkcell’in özel hattının tanıtımı Bursa Büyükşehir Belediyesi Stadı toplantı salonunda tanıtıldı.

Bursamobil’e görkemli tanıtım
- A +

 

Turkcell tarafından ayrılan 100 binlik kotanın tamanının satılması halinde kulübe yıllık 5 ile 5,5 milyon TL’lik bir katkı vereceği belirtildi.

Tanıtım toplantısına, Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, Milletvekili Hüseyin Şahin, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursa Valisi İzzettin Küçük, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, Turkcell Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün, Divan Kurulu Başkanı İdris Sevinç, Bursaspor yönetim kurulu üyeleri, takım kaptanı Pablo Martin Batalla, Aziz Behich ile çok sayıda davetli katıldı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Şükrü Köse, “Bursaspor’a destek sağlayacak, gelecekte daha iyi spor yapmasını sağlayacak protokole tanıklık edeceğiz. Tanıtımına geçmeden önce katkısı olan bakanlarımıza, milletvekillerine, yöneticilerine teşekkür ediyorum. 516lansmanı Bursaspor’a ve taraftarına hayırlı olmasını diliyorum. 100 bin hedefine ulaşacağına temenni ediyorum” dedi. Daha sonra konuşmacılar

MİLLETVEKİLİ HÜSEYİN ŞAHİN: BURSA İÇİN ÖNEMLİ PROJE

“Bugün çok önemli projenin startı veriliyor. Kulübe gerçekten büyük kaynak geliştirecek bir proje. Bundan kazançlı çıkacak Bursaspor olacak. 516’lı hattın tahsisi için bir yılı aşkın bir zaman diliminin emeği ve yorgunluğunu ve sonunda da başarısı var. Bu proje Ali Ay tarafından geliştirildi. Bursaspor’un eski bir yöneticisi olarak destek vermekten çok mutluyum. Bursa’nın kendisine ait bir telefonu olması Bursa adına kazanç. Bursa’yı, Bursaspor’u seven herkesin bu hatlara sahip olmasını arzuluyorum. Hedef 100 bin denildi. Bakanımızın ikinci yüz binlik hattında müjdesini verdi. Katkı koyan herkese”

VALİ İZZETTİN KÜÇÜK: BUGÜN DESTEK GÜNÜ

“Büyük sevinçler, üzüntüler yaşattı. Hep gündemimizde yer aldı. Bundan sonra da bu hatla birbirimize bağlanacağız. Bugün destek vermek günü. Bursaspor için bir şey yapabilmek çok önemli. “Karanlıktan şikayet edeceğinize mum yakın’ der Çin atasözlerinden biri. Ben de Bursaspor’a katkı vermek için özel hattımı 516’ya çevirip destek vermek istiyorum.”

BAŞKAN ALİ AY: 5 MİLYON GELİR BEKLENİYOR

“Türkiye’nin 5 takımından biri olarak dijitalleşme adına ilk adımı atıyoruz. Bu hat Bursaspor için itici güç olacak. Bizi şampiyonluk hedeflerimize bir adım daha yaklaştıracaktır. Eski Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu ile başladık. Hüseyin Şahin ile birlikte bir yılı aşkın süre çalıştık. Bakanımızın katkılarıyla uzayacak süre kısaltıldı. Herkes bir mum yaktığında, geliri 5,5 milyon olacak. 200 bin olduğunda katlanarak artacak. Ben gurur duyuyorum. Bakanlarımız, Milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, sayın valimiz bizlere yardımcı oluyorlar. Kulüplerin başarılı olması tamamen duygusal. Gelecek seneden itibaren kulüpler birliğinde konuştuk, kulüplerin finansal açıdan güçlenmesi konuşuldu. Acı reçeteler gelecek. Kulüplerin çok güçlenmesi gerekecek. Turkcell ile önemli bir adım atıyoruz. Turkcell’in zengin hizmetlerinden yararlanacak. Kısa sürede bu bölümü satacağımıza inanıyorum.”

GENEL MÜDÜR KAAN TERZİOĞLU: HER GOLE KATKI VAR

"Bursaspor şampiyon olduğunda göğsünde Bursaspor yazıyordu. Bursa’da yeni bir başarı hikayesi başlatacağımıza inanıyorum. Zoru başardığınız için sizleri bir kez daha kutluyorum. Ülke olarak dijitalleşmemiz lazım. Bursaspor taraftarıyla, vatandaşlarıyla dijitalleşmesi çok önemli. Bursamobile çok önemli. Türkiye’nin en iyi alt yapısıyla herkesi birbirine bağlayacak. Bursaspor her gol attığında onlara 200 mg katkı gelecek. Hepinizi kutluyorum. Bize bu fırsatı verdiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum.”

İSMAİL BÜTÜN: 516 BURSA HATTI ÇOK DOLU

“Kalbi Bursaspor ile atan insanlarla birlikte olmak çok güzel. Hepinizi saygı ile selamlıyorum. Bursa çok özel bir şehir. Özellikle tarihin akışını değiştiren bir devlete sahiplik yapmasıyla öne çıkmış bir kent. Turkcell Bursaspor’a şans getirdi. Bursa ile ilişkimiz hem mantık, hem aşk evliliği diyebilirim. Başarıda pay önce futbolcuların, yöneticiler, ve Bursa kentinde yaşayanların. Nabzı 16 için atan insanlar var. Bursalıya özel bir hat lanse ediyoruz.  Marka ismine Bursalılar karar verdi. Yapılan anket sonrası Bursamobile ön plana çıktı. Şuanda 5 ayrı tarifesi var. 2 GB ile başlayıp yukarılara gidiyor. Kendi aralarında sınırsız konuşacaklar. 2, 4, 6 GB var. İçeriği daha dolu paketler var. Özel servisler alacak. Goller cepte, olan her gol hemen telefonlara gelecek. Atıkları her gol için 200 gb verecek. İnternet kotalarından yemeyecekler, fizi, 150 kanallı tv plus, dergilig Bursamobile’in içerisinde olacak. Bursalılar için her ayın 16’sında sürprizlerimiz olacak. Futbolcularla tanışmaktan, antrenman izleye, imzalı formaya kadar birçok hediye ile tanışacaklar. İçerik olarak dolu bir paket hazırladık. Bu hat en zengin paket oldu.”

Daha sonra Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay 100 hat satın alarak ilk adımı attı. Ardından, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu 051616BS016 İlk hat Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay’a verildi. Ali Ay ise Kaan Terzioğlu’na şampiyonluk forması, ardından Kaan Terzioğlu ve İsmail Bütün’e bu sezon formaları hediye olarak verildi.

Daha sonra kaptanlar Pablo Martin Batalla ile Aziz Behich tanıtıma katıldı. Batalla 16 sana neler ifade ediyor sorusuna ise, “Açıkçası 16’nın öneminin farkında değildim. 16 Bursa'nın plakası olduğu için taraftara verildiğini öğrendim. Güzel ve anlamlı olduğunu fark etmiştim” dedi

Aziz Behiç, “Önemli bir şehir. Turkcell kullanıyorum. Çok güzel proje olacak. Hep beraber uzun yıllar beraber olacağız” şeklinde konuştu. Daha sonra Genel Müdür Kaan Terzioğlu, Pablo Martin Batalla ve Aziz Behich’e formaları yazılı olan hatları hediye etti.

Yorum Ekle

İlgili Haberler