yabancı dizi izle warez script porno izle hacklink shell indir istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları


Reklamı AçReklamı Kapat

Bursa’da oda başkanları güven tazeliyor

Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları bağlı 104 esnaf odası genel kurullarını yapmaya devam ediyor.

Bursa’da oda başkanları güven tazeliyor
- A +

 

Bursa'da üç gün içinde yapılan oda genel kurullarında başkanlar güven tazelemeye devam ediyor.  İki listenin yarıştığı Bursa Simitçiler Ve Unlu Madde İmalatı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulu’nda mevcut Başkan Erdal Pınar ile İnegöl Kırtasiyeciler Züccaciyeciler Hırdavatçılar ve Bakkallar Esnaf Odası Başkanı Hakan İnkaya güven tazeledi.

Burhan Dilmen, Hüseyin Yıldırım, Servet Çolak ile mevcut başkan Yılmaz Duman’nın yarıştığı Bursa Elektrik Teknisyenleri Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulu’nda ise kazanan Yılmaz Duman oldu. Duman, oda üyeleri tarafından güven tazeleyerek 4’üncü kez başkanlık koltuğuna oturdu.

Bursa Seyyar Pazarcılar Esnaf Odası’nın 5. Genel Kurul toplantısı Atalay Düğün Salonu’nda gerçekleşti. Divan Kurul Başkanlığı’nı Türkiye Sebzeciler Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu Başkanı Ali Karaca’nın yaptığı genel kurulda Bülent Gür, Cem Özkardaş, Bilal Pamuk, Ahmet Refik Aksu ve Ferhat İnci’nin hazırladığı 5 liste yarıştı. Beş listelik genel kurulda ipi Ahmet Refik Aksu göğüsledi.

Bir başka genel kurul da Bursa Tenekeciler Sobacılar Sıhhi Tesisat Isıtma ve İklimlendirme Sanatkarları Odası’nda yapıldı. Tek listenin oylandığı genel kurulda, mevcut Başkan Bedri Gülşen güven tazeledi. Gülşen’in yönetim listesinde ise, Mehmet Ali Samuk, Şevket Kocasalkan, Recep Uslubaş, Mücait Er, Recep Erken ve Kazım Dalgıç yer aldı. İnegöl Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası Genel Kurulu’nda Bahattin Korkmaz, Bursa Bakkallar Esnaf Odası Genel Kurulu’nda da Muhammed Nuri Örs başkan seçildi.

Yorum Ekle

VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ