Reklamı AçReklamı Kapat

Bursa’da o yollara dikkat!

Bursa şehirlerarası ve şehir içi güzergahlarda trafik ve yol durumu (10/11/2017)

Bursa’da o yollara dikkat!
- A +

 

Bursa Büyükşehir Belediyesi, trafik düzenlemesi ile ilgili bir duyuru yayınladı. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin, Bursa şehirlerarası ve şehir içi güzergahlarda yapılan düzenlemeler ve yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik akışı ile ilgili duyurusu şöyle:

Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü’nce, İnegöl-Bozüyük ayrımı Domaniç Yolunda sanat yapıları ve üst yapı çalışmaları yapıldığından Oylat ayrımına kadar 6750 mt.’lik kesiminde trafik servis yolundan sağlanmaktadır.

Bursa- Eskişehir D-200 Karayolu İnegöl çıkışında Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü’nce, Avarlar Köprülü Kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle trafik servis yolundan sağlanmaktadır.

Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü’nce, Görükle bağlantı yolunun Ankara-İzmir istikametinden Görükle istikametine doğru yol tek yönden geliş-gidiş olarak verilecektir.

Yalova-Bursa yolunun 12-14. km’leri Arasında (İznik Kavşağı Kesimi) yol genişletme çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü’nce, Bursa Yalova Yolu Pınar Köprülü Kavşak çalışması nedeni ile 3. Pınar Caddesi’nin Yalova yoluna çıkış kesimi araç trafiğine kapatılacak olup, trafik akışı alternatif güzergahtan sağlanacaktır.

Bursa Devlet Çevreyolu Doğanköy kesiminde şehir hastanesi köprülü kavşak yapım çalışması nedeni ile trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Bursa-Orhaneli il yolu güzergahında yol genişletme çalışmaları nedeniyle trafik bölünmüş yolun diğer kesiminden kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Devlet Demir Yollarının “Bandırma-Bursa-Ayazma-Osmaneli Hızlı Tren Projesi” kapsamında, Mudanya Yolu Cad. üzerinde bulunan 1 numaralı viyadük çalışması nedeni ile trafik akışı servis yollarından sağlanacaktır.

Kent Meydanı - Terminal arasında sürdürülen T2 Hafif Raylı Sistem Hattı çalışması nedeni ile İstanbul Yolu üzerinde şerit daraltma uygulanmaktadır. Ayrıca Kent Meydanı köprüleri mekanik montajı nedeni ile kavşak alt yolları geliş gidiş olmak üzere trafiğe kapatılacaktır.

Tarihi Kültürel Miras Şube Müdürlüğü’nce yapılan ‘‘Yeşil Caddesi Cephe Sağlıklaştırma Uygulama Yapım İşi’’ kapsamında; Yıldırım İlçesi, Kurtoğlu ve Yeşil Mahallesi’nde bulunan Yeşil Caddesi’nde cephe sağlıklaştırma çalışmaları nedeni ile Yeşil Cadde’de şerit daraltma uygulanmaktadır.

Yıldırım İlçesi Karaağaç Mahallesi, İbrahim Paşa Mahallesi ve Hocaalizade mahallelerinde Superonline alt yapı çalışmaları nedeni ile şerit daraltma ve kapatma uygulanmaktadır.

İstanbul Yolu Tespo Toptan Pazarlama karşısında UEDAŞ çalışması nedeni ile şerit daraltma uygulanacaktır.

Sürücülerimizin kent içi hız limitlerine uymaları ve kontrollü seyir etmeleri, çalışma yapılan güzergahlarda dikkatli ve duyarlı olunması, trafik işaret ve işaretçilerine uymaları, bilgi levhaları ile gösterilmiş alternatif güzergahları tercih etmeleri gerekmektedir.

Yorum Ekle

VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ