Reklamı AçReklamı Kapat

Bursa’da o yollara dikkat!

Bursa şehirler arası ve şehir içi güzergahlarda trafik ve yol durumu (17/07/2017)

Bursa’da o yollara dikkat!
- A +

Bursa Büyükşehir Belediyesi, trafik düzenlemesi ile ilgili bir duyuru yayınladı. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin, Bursa şehirlerarası ve şehir içi güzergahlarda yapılan düzenlemeler ve yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik akışı ile ilgili duyurusu şöyle:

Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü’nce, İnegöl-Bozöyük ayrımı Domaniç yolunda sanat yapıları ve üst yapı çalışmaları yapıldığından Oylat ayrımına kadar 6750 mt.’lik kesiminde trafik servis yolundan sağlanmaktadır.

Bursa- Eskişehir D-200 karayolu İnegöl çıkışında Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü’nce, Avarlar Köprülü Kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle trafik servis yolundan sağlanmaktadır.

Kent Meydanı - Terminal arasında sürdürülen T2 hafif raylı sistem hattı çalışması nedeni ile İstanbul yolu üzerinde şerit daraltma uygulanmaktadır.

Bursa-Orhaneli il yolu güzergahında yol genişletme çalışmaları nedeniyle trafik bölünmüş yolun diğer kesimden kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Tarihi Kültürel Miras Şube Müdürlüğü’nce yapılan ‘‘Yeşil Caddesi Cephe Sağlıklaştırma Uygulama Yapım İşi’’ kapsamında; Yıldırım İlçesi, Kurtoğlu ve Yeşil Mahallesi’nde bulunan Yeşil Caddesi’nde cephe sağlıklaştırma çalışmaları nedeni ile Yeşil Cadde’de şerit daraltma uygulanmaktadır.

Gürsu İlçesi Zafer Mahallesi Karanfil Caddesi’nin Deniz Sokak kesişiminde BUSKİ Genel Müdürlüğü’nce yapılan çalışma nedeni ile araç trafiğine kapatılacak olup, trafik akışı Zafer Caddesi’nden sağlanacaktır.

Osmangazi İlçesi Bahar Mahallesi Barbaros Çıkmazı ile bu sokağın Dr. Sadık Ahmet Caddesi üzerindeki bağlantı kısmında BUSKİ Genel Müdürlüğü’nce yapılan çalışma nedeni ile araç trafiğine kapatılacak olup, trafik akışı 3. Işık Sokak ve 1. Çınar Caddesi’nden sağlanacaktır.

Osmangazi İlçesi Hüdavendigar Mahallesi Doburca Caddesi üzerinde BUSKİ Genel Müdürlüğü’nce yapılan çalışma nedeni ile araç trafiğine kapatılacak olup, trfaik akışı alternatif güzergahlardan sağlanacaktır.

Sürücülerimizin kent içi hız limitlerine uymaları ve kontrollü seyir etmeleri, çalışma yapılan güzergahlarda dikkatli ve duyarlı olunması, trafik işaret ve işaretçilerine uymaları, bilgi levhaları ile gösterilmiş alternatif güzergahları tercih etmeleri gerekmektedir.

Yorum Ekle

VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ