Reklamı AçReklamı Kapat

BHİD 25 yılını kutladı

Bursa Halkla İlişkiler Derneği (BHİD), üyelerin eşleri ile katılımıyla 25. yılı ve yeni yılı Divan Bursa Otel’de gerçekleşen gecede birlikte kutladı. Güzin Abraş’ın sunuculuğu üstlendiği gecede, Nesrin Bahtiyar ve Orkestrası da sahne aldı.

BHİD 25 yılını kutladı
- A +

 

Halkla ilişkiler mesleğinin neredeyse bilinmediği yıllarda böylesi önemli bir adım atan kurucu başkan ve yönetim kurulunu tebrik ederek sözlerine başlayan BHİD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sönmezay, bugün gelinen noktada emeği geçen herkese teşekkür etti.

Gecede yönetime geldikleri günden itibaren yapılan etkinliklerden kısa bir sunum yapan Sönmezay, iki de müjde verdi.

Sönmezay, “Bugün itibariyle www.bhid.org web sitemiz yayına girmiştir. BHİD’in Karaman Dernekler Yerleşkesi’nde bir ofisi oldu. Önümüzdeki günlerde açılışını gerçekleştireceğiz” dedi. Sönmezay, gecenin sponsorları Divan Bursa Otel, İnoksan, Magic Digital, Esteticare, Medicabil, Borçelik, Resimli Mutfak, Stüdyo Kolej, Sır Organizasyon, Ristorante Di Zett, Lay Out Creative Workshop, İz Aile ve Bireysel Danışmanlık, Mercure Otel/ Yaşam Merkezi’ne ve Kardelen’e de teşekkür etti.

Geçmiş dönem başkanları Gürhan Çetinkaya, Hakan Turhan, Gonca Yerliyurt, Ersen Yelkenkaya, Ercan Vatansever, Nuran Boyraz, Cevriye Coşkun Kayış, Gönül Uman, Gönenç Solak Topçular, Ferahi Arpaç, Ebru Koçanalı, Serdar Ömeroğulları, Bedirhan Bozali’ye plaket takdim edildiği gecede, derneğe yeni katılan kurumsal üyeler Magic Digital adına Can Köseleciler’e, Türksat Enartı adına Sedef Aktar'a, Özdilek adına Şenay Aslan’a, Kardelen adına Bekir Öztürk’e, bireysel üyeler Kardelen Halkla İlişkiler Sorumlusu Arzu Zeki ve Özdilek’ten Pazarlama Müdürü Sedat Yamansucu’ya üyelik rozetleri takıldı.

Kahoot uygulaması ile sorulan 5 soruya en hızlı ve doğru cevap veren ilk 18 misafiir birbrinden güzel hediyeler kazandı. 25 yıl pastasının kesilmesinin ardından, salonda şövalyelerde bulunan nostaljik fotoğraflar açık arttırma ile satışa sunuldu. Fotoğraflardan elde edilen gelir Lösev’e bağışlandı.

Gece Nesrin Bahtiyar ve Orkestrası’nın birbirinden güzel şarkıları ile son buldu. 

Haberin fotogalerisi için tıklayın.

BHİD 25 yılını kutladı

Yorum Ekle


VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ