Reklamı AçReklamı Kapat

Bahçeli: "FETÖ köşeye sıkıştı"

MHP Lideri Devlet Bahçeli, FETÖ'yle mücadele konusunda açıklamalarda bulundu ve "mor beyin" uygulamasını da örnek göstererek örgütün köşeye sıkıştığını ve ipliğinin pazara çıktığını söyledi.

Bahçeli: "FETÖ köşeye sıkıştı"
- A +

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında partililere sesleniyor.

Konuşmasına Mehmet Akif Ersoy'un bir şiirini okuyarak konuşmasına başlayan Bahçeli, "Uyursak eğer tutsak düşeriz, uyuşursak eğer öz değerlerimizden uzaklaşır başkalarının kontrolüne gireriz" dedi.

Türkiye'yi tuzağa düşürmek isteyn odaklar olduğunu belirten Bahçeli, esir kıyafetini kabul etmediklerini söyledi ve aynı duruşu sergileyip bir olunması gerektiğini söyledfi. "Türkiye'nin etrafındaki çember giderek daralmaktadır" diyen Bahçeli şunları söyledi:

"Yeni bir istiklal müdafasının içindeyiz. Kalıcı ve köklü çareler yerine boş bahaneler peşinde koşmak milli ümitlerin heba olmasına yol açacaktır. Ülkemiz badireleri yenecek kuvvettedir ve bunu yapmak için güç birliği yapmak mecburiyettir. Ortak ve kurucu değerler etrafında kenetlenmekten başka seçenek yoktur...

FETÖ

Terör örgütlerine karşı tarihin en şiddetli mücadele ruhu ortadadır, bundan mutluyuz ve desteğimizi sürdürüyoruz... İşbirlikçilerin emelleri artık gün gibi meydandadır. FETÖ, PKK, PYD, YPG ve İŞİD, Türkiye düşmanlığında buluşmuş ortaklardır...

Terör süreci ülkemizi yakın markaja almıştır. Önümüzde aşmamız ve sonuçlanması gereken üç ayaklı bir terör sorunu bulunmaktadır. Bunun birinci ayağını FETÖ'yle mücadele oluşturmaktadır. FETÖ başarsaydı Türkiye işgale uğrayacaktı. Elimizde ne bir vatan ne bir devlet ne bir istiklal kalacaktı. Yıllar içinde devletin içine sızan ve ülkede girmedik yuvalanbmadık yer bırakmayan hainler, Türkiye'yi bir plan dahilinde ele geçirmek istediler...

Hamdolsun Türk milleti ihaneti durdurdu, milli irade hainlerin tepesine balyoz gibi indi. Hesap alçaklardan, Pensilvanlyalı caniden bir bir sorulmaktadır. Ancak FETÖ'nün önemli isimeri firar etmiştir. Teröröist başı Gülen halen Pensilvanya'daki inindedir ve ABD tarafından kollanmaktadır, tüm müracatlara rağmen iade edilmemiştir... Kapanmamış bir hesabımız vardır ve er ya da geç bu görülecektir..."

"FETÖ KÖŞEYE SIKIŞTI" 

FETÖ'yle mücadelenin çok önemli olduğunu söyleyen, gözaltı-tutuklama, ihraç, rakamları veren Bahçeli, "31 KHK yayınlanmıştır. FETÖ operasyonları aralıksız devam etmektedir... Mor beyin yazılımıyla hiç haberleri olmadan ByLOck yazılımına yönlendirilen bazı isimlerin mağduriyetleri giderilmiştir. Görülüyor ki örgüt her yolu denemektedir. Çünkü köşeye sıkışmış, ipliği pazara çıkmıştır. 

Yorum Ekle

İlgili Haberler