Reklamı AçReklamı Kapat

“Asıl olan insandır"

Gemlik Belediyesi’nin Hizmet İçi Eğitim Seminerleri hız kesmiyor.

“Asıl olan insandır"
- A +

Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda organize edilen seminerde Verimlilik Uzmanı Cemal Bozkurt, “İşim ve Ben” konusunda önemli açıklamalarda bulundu. Gemlik Belediyesi’nin Marmara Belediyeler Birliği ve Yerel Yönetim Akademisi işbirliğiyle yaptığı seminerde konuşan Cemal Bozkurt, “Asıl olan insandır. İnsan dünya gibidir. İçinde sayısız fırtınalar kopar, ancak çoğunu yalnızca kendisi bilir” dedi. Verimlilik Uzmanı Cemal Bozkurt, Düşünmek ve sorgulamak konularında da önemli bilgiler verdi. Cemal Bozkurt, “Kurumun çalışanlardan beklediği vazifeyi, taşınan sorumluluğu ve sahip olunan olanakları farklı boyutta düşünmek, ortaya konulan davranışların etkilerini sorgulamak, sosyal yaşamda, iş yaşamında, özel yaşamda dikkat edilmesi gereken önemli hususları görerek hareket etmek, insan odaklı çalışmalarda beklenen en önemli unsurdur” diye konuştu.

Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Erol’un açış konuşmasıyla başlayan Seminer, iki bölüm halinde gün boyu devam etti. Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Erol, seminerlerin personelin talepleri doğrultusunda yapıldığına dikkat çekerek, verimliliği artırıcı ve motivasyonu yükseltici seminer etkinliklerinin devam edeceğini söyledi. Slayt ve video gösterimli konuşmasında, jest ve mimikleri ile dikkat çeken ve sohbet havasında konuşmasını sürdüren Verimlilik Uzmanı Cemal Bozkurt, Kurumsal ve Bireysel Unsurlar, yaşam alanlarımız, farkındalık, motivasyon ve Adaptasyon konularında da açıklamalarda bulundu.

Özgüven, öz değer, cesaret, umut döngüsü, sabır, inanç ve disiplinin önemine de değinen Cemal Bozkurt, konuşmasını, filmler, şarkılar, şiirler, anılar ve vecizelerle renklendirdi.

Yorum Ekle

VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ