Reklamı AçReklamı Kapat

Ali Özkan: “Karacabey’i güzel günler bekliyor”

Karacabey’in son dönemde kültürel, sosyal, sportif ve ekonomik yönlerden elde ettiği başarılara her geçen gün bir yenisi daha eklenirken, ilçe halkının göğsünü kabartan bir haber de minik öğrencilerden geldi.

Ali Özkan: “Karacabey’i güzel günler bekliyor”
- A +

 

Son dönemde elde ettiği başarılarla Bursa gündemine oturan Karacabey’de, ilçe halkının göğsünü kabartan bir habere, bu kez de Karacabeyli minik öğrenciler imza attı.

Bursa genelindeki çeşitli yarışmalarda derece elde eden minik öğrencileri makamında kabul ederek ödüllendiren Belediye Başkanı Ali Özkan, hayata geçirdikleri projelerle ilçenin tüm yönlerden bir yıldız gibi parladığını ve ilçe halkını güzel günler beklediğini söyledi.

Bursa il genelinde düzenlenen okullar arası yarışmalarda elde ettikleri başarılarla ilçe halkının gururu olan; Cumhuriyet İlkokulu, Şehit Bahadır Tayfur İlkokulu, İstiklal Ortaokulu ve İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’a konuk oldu. 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin başkanlığında geçtiğimiz hafta gerçekleşen ziyarette, okul müdürleri Menderes Girgin, Nurettin Çift, İsmail Şen, Yüksel Çatal ve Görsel Sanatlar Öğretmeni Ertuğrul Sala da hazır bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyet ve öğrencilerin başarılarından ilçe halkı adına duyduğu gururu dile getiren Ali Özkan, kentte büyük bir çağ değişimi yaşandığına değinerek, elde edilen başarıların da bunun göstergesi olduğuna vurgu yaptı.

İLÇE EĞİTİMİ YILDIZ GİBİ PARLIYOR 

Son dönemde sosyal, kültürel, sportif ve ekonomik yönlerden Karacabey’de büyük bir değişim ve dönüşüm yaşandığının altını çizen Özkan, eğitime büyük önem ve destek verdiklerini belirterek, ilçenin eğitim alanında da bir yıldız gibi parladığını ifade etti. Özkan, öğrencileri tek tek tebrik ederek çeşitli hediyelerle onurlandırdı.

BAŞARILAR KALICI OLMAYA DEVAM EDECEK

Elde edilen mükemmel sonuçların kalıcı olması ve daha da gelişmesi adına, hayata geçirdikleri projelere yenilerini eklemeye devam edeceklerini de sözlerine ekleyen Başkan Özkan, ilçe halkını tüm yönlerden güzel günler beklediği mesajını verdi. 

DERECE ELDE EDEN ÖĞRENCİLERİN İSİMLERİ 

Öte yandan, Bursa genelindeki çeşitli branşlarda elde ettikleri başarılarla ilçe halkının gururu olan öğrenciler, şu isimlerden oluştu:

1-    Miray Işıktaş (Cumhuriyet İO, Enerji Kaynaklarının Verimli Kullanılması, Resim-Bursa İl Birincisi)

2-    Damla Malçok (Cumhuriyet İO, Su Elçileriyiz-Suyun Bekçileriyiz, Resim-Bursa İl Birincisi)

3-    Haktan Urlu (Şehit Bahadır Tayfur İO, Afiş Yarışması, Bursa İl Üçüncüsü)

4-    Deniz Akbaba (İstiklal Orta O., TÜBİTAK- Hayalimdeki Laboratuvar, Resim-Bursa İl Üçüncüsü)

5-    Deniz Akbaba (İstiklal Orta O., Su Elçileri, Resim-Bursa İl Birincisi)

6-    Öykü Naz (İstiklal Orta O., Su Elçileri, Resim-Bursa İl Birincisi)

7-    Ekin Eryılmaz (İstiklal Orta O., Su Elçileri, Hikâye-Bursa İl Birincisi)

8-    M. Melih Çetinkaya (İmam Hatip Lisesi, Ezan Okuma, Bursa İkincisi)

Yorum Ekle

İlgili Haberler