Reklamı AçReklamı Kapat

Acarhoroz İnşaat'tan loca desteği

Acarhoroz İnşaat'ın Bursaspor'dan satın aldığı locanın lansmanı bugün Özlüce Tesisleri'nde gerçekleşti.

Acarhoroz İnşaat'tan loca desteği
- A +

 

Özlüce Tesisleri'nde düzenlenen lansmana Başkan Ali Ay, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Yusuf Arslan, Hakan Hacızade ve Acarhoroz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Acarhoroz katıldı.

Düzenlenen loca satış lansmanın da konuşan Başkan Ali Ay; “Bugün ikinci loca satışımız için Serdar Bey yanımızda kendisi Acarhoroz İnşaatın sahibi. Ben daha önce de söyledim. Arkadaşlarım haftada bir satış dediler ben iki istedim ekibime çok teşekkür ederim. Serdar Bey'e çok teşekkür ediyorum duyarlılığı için, Bursaspor'a kim katkı yaptıysa Allah onlardan razı olsun gerçekten çok ihtiyacımız var. Bursaspor büyük bir camia böyle böyle daha da büyüyeceğiz inşallah. Takımımız şuan iyi durumda çok daha iyi olacaktır, Serdar Bey’de locasında güzel maçlar izleyecektir” dedi.

Serdar Acarhoroz ise yaptığı konuşmada şunları söyledi; "Bizler her daim Bursaspor'un yanındayız, takımımızın başarısında bir nebze payımız olursa ne mutlu bize. Bugün stadyumu gezdim hep kurumsal iş yerleri loca almışlar. Bizler Bursalı iş adamları olarak bireysel olarak da loca almalıyız. Bursaspor bence ulaşmak istediği yere ulaşacaktır. Her şey Bursaspor için.

Yorum Ekle

İlgili Haberler